• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DIOM
    DIOM --- ---
    DWAY: foundation to neřeší..z toho rostou v klidu kameny i stromy..já myslím, že by stačilo jen trochu přidat a bude to ok
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: jo muzu to asi trosku zvednout :) Ale nektere budovy ho uplne nemaji. Myslim ze je treba pouzit foundation.
    DIOM
    DIOM --- ---
    DORIAN: chystáme se na něj..chtěli jsme už včera, ale kvůli map room jsme 2 hodiny přestavovali hrad :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Nemůžu si nepomoct, ale musím se pochlubit. Včera jsme s kamarádem zabili nemrtvého draka z té díry v písku nedaleko darfarijského hlavního tábora - Summoning place ( ta díra je součást Arény). Suverénně jeden z nejlepších soubojů, který jsem zatím v Conan Exiles zažil, ačkoliv sem si draka prohlížel hlavně z pohledu na jeho břicho :) Vy, co jste na šedesátých levelech ho musíte ve dvou či třech lidech bez problémů dát. Jen varování, i když je drak mrtvý, pořád plive oheň ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    je mozne posunout land claim trosku zpet? ..rostou nám stromy z map room, studně, thrállů, pecí..prostě všude a kácení nepomáhá :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Vytvoril jsem discord:

    https://discord.gg/zqd7tA6 Pro server related stuff. Melo by byt jednodussi me zastihnout tam.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Uz to jede
    DWAY
    DWAY --- ---
    Nahazuju
    JCD
    JCD --- ---
    vypada to tak
    DIOM
    DIOM --- ---
    server je down?
    CAIA
    CAIA --- ---
    VIRIK: Parada.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Building MEGA CASTLES in Conan Exiles
    http://www.youtube.com/watch?v=L0s6tIwRjgY
    JCD
    JCD --- ---
    zalozena kraftici zakladna + studna na navrsi Skyholme

    je to fakt dobre misto, minutu od obelisku, obri mnozstvi zeleza, kamene, dreva a NPC
    velika nahorni plosina vhodna na stavbu

    jeste tak udelat jeden teleporter a dat ho do Shattered springs k brimstone a je vystarano ;)

    JCD
    JCD --- ---
    jojo :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Tak co, povedlo se? Dneska jsem musel do práce brzy, tak jsem neměl čas a možnost se jít podívat.
    JCD
    JCD --- ---
    uvidime kde dneska vecer udela purge diru ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: asi bude cas rozsirit hradby :-D Trosku nad Mitrou by to mohlo jit. Je tam spousta pouste. A nebo jak se delaly mesta kdysi. Budes mit vnitrni mesto, vnejsi mesto a jak se mesto rozrusta narustaji "vrstvy" :)
    JCD
    JCD --- ---
    map room mam v planu dnes vecer

    uz na to skoro vsecko mam...jen nevim kde ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: sak treba postavit map room konecne.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Tak to se po práci půjdu podívat :)
    Tes Online už si dlouho slibuju a furt nic :) Teď mne chytil ten Conan a myslím, že to ještě chvilku vydrží, protože teď jsem se konečně dostal za fázi stavění a už jsem ve fázi průzkumu okolí. Stavbu už teď nechávám hlavně na kolegovy - proto to taky nabírá takový... vojenštější dojem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam