• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    JCD
    JCD --- ---
    ted jsem si zasel na recept na kingslayer glaive....mam rad dobre itemy, co se snadno vyrabi a opravuji
    JCD
    JCD --- ---
    no ja jsem takova lama...chodim vsude i na bosse v light armoru a spolyham se na to ze jim vcas uskocim ...to funguje skvele na dvounozce jako napr. frost gianty, protoze maji celkem verohodne pomaly otocky

    ale draci, nosorozci a podobni ctyrnozci maji jakysi podivny autohoming a porad stoji celem k tobe a to uskakovani je obcas problem...
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Suverénně nejlepší léčivo co do poměru váha - účinek je maso z Abyssmal Remnanta. S tím jsme dali nemrtvého draka ve dvou s tím, že kolegu zabil drak hned na začátku a do půlky jsem ho uřezával sám a na tom mase jsem to přežil. V okamžiku, kdy Das dorazil drak mne nejdřív hodil na skálu a pak fouknul oheň a do věčných lovišť jsem se odebral já :) Ale ještě jsem se stihl vrátit, než ho dořezal.

    Btw díky za ty unikátní kudly. Už mi nejednou zachránili prdel. Teď jsem se konečně naučil vyrábět Hardened Steel a už sem schopen si vyrobit a opravit něco, co je jen o pár bodů slabší.

    CAIA: Jj, velké potvory ho z nějakého důvodu nespustí - zkusil jsem ho na krále nosorožce a taky ho přeběhl bez spuštění

    JCD: Tohle bohužel bere jen obyčejný ohnivý orb s grease orbem nebo tou chemickou sračkou, co si teď nevzpomenu na jméno :( (ale ten výbuch stojí za to :))
    JCD
    JCD --- ---
    ja jsem uz pouzil dragon fire orb a grease, ale taky se mi to nezapocitalo
    JCD
    JCD --- ---
    jeste jsem ani nevyrabel miny.....o vikendu jsem byl zabit Hrungnira, pak jsem sel na undead draka, ale dostal jsem ho jen do pulky, pak mne sejmul.....nemel jsem u sebe nic na leceni, musim si priste prinest nejakou aloi ;)
    CAIA
    CAIA --- ---
    JCD: Tys ještě nevlákal protivníka do pasti? Já jsem to nejdříve zkoušel na nějakého přerostlého kamenného démona, ale mina nevybuchla. Tak jsem to pak zkoušel sám a zabil se. Třetí pokus na obyčejného týpka z vesnice již vyšel :D. Jen nechápu, proč se zároveň nesplnil i úkol na použití výbušniny.
    JCD
    JCD --- ---
    nachazi ze na nejvyssim bode skaly zvane Fingerfang Rock
    Fingerfang Rock - Official Conan Exiles Wiki
    https://conanexiles.gamepedia.com/Fingerfang_Rock
    JCD
    JCD --- ---
    typek te nauci vyrabet climbing gear ... cca o polovinu snazsi splhani co do spotreby staminy
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Páni. To vypadá dobře. Jak to pomáhá? Nebo je to jen a pouze o atmosféře?
    JCD
    JCD --- ---
    JCD
    JCD --- ---
    JCD: Tak tato teorie se mi ukazuje jako pravdiva, T3 nordheim kovar umi exceptional hardened steel :)
    JCD
    JCD --- ---
    otazka je jestli to predtim nebyl bug a ted to neopravili....a ja budu muset shanet T4 cimmerskeho nebo norheimskeho kovare...
    JCD
    JCD --- ---
    uz je to reportovany na offic. foru
    Tier 4 Blacksmiths Missing Flawless Hardened Steel Greatsword & Spear - PC Updates and Bugs - Funcom Forums
    https://forums.funcom.com/...er-4-blacksmiths-missing-flawless-hardened-steel-greatsword-spear/18012

    kazdopadne co tak ctu, tenhle patch to totalne rozsekal
    JCD
    JCD --- ---
    Nn, prostě obyčejné recepty, odemknes zbraň ve featech a s T4 řemeslníkem by se měla ukázat Flawless varianta v benchi. To fungovalo před patchem.
    CAIA
    CAIA --- ---
    JCD: Co to je za recepty? Nalezene?
    JCD
    JCD --- ---
    je to betatest kurníkšopa!

    poslední patch mi smazal recepty na flawless hardened steel itemy, nemůžu opravit žádné svoje zbraně

    jebat to do ánu...
    JCD
    JCD --- ---
    Enjoy the silence ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    Piste na discord kdyz to padne. Idealne @Dway pro pojisteni notifikace. Ted kdyz se mi blizi rozmnozeni, tak nestiham tolik sledovat nyx. Sem rad ze si zapnu na telce jursky park nebo vecer dam vampyra.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam