• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    SHARKSYK: nutno dodat, že nová krev by serveru určitě prospěla :) Samozřejmě jde tedy o zahraniční server a hraje se v angličtině, jen pro doplnění.
    SHARKSYK
    SHARKSYK --- ---
    Možno to úplne záujemcov nenájde, ale za pokus...
    Taktiež som už dosť dávno narazil na to, že hra pre slabší endgame na serveroch kde sa plne nedá hrotiť PvP (alebo u ľudí čo na tie clan wars moc nie sú) nemá zas tak čo ponúknuť. Dostal som sa k módom, módovaným serverom a RP komunite.

    Momentálne hrám na "heavy-rp" server s asi 7-8 módmi ktoré pridávajú dosť nových vecí, od nových barvičiek cez obchod a finančný systém až po možnosť súložiť. Hra je dosť postavená práve na tom role-play takže ak sa hráči stretnú tak sa kecá v rámci postáv.

    Sú vynútené nejaké pravidlá ktoré majú podporiť imerzi sveta (teda napr. zákaz mať v clane viac náboženských budov ktoré sú protichodné, zákaz stavať veľké stavby z T1 materiálu, zákaz "nerealistický" stavieb, omezenie maximálnej plochy čo môže zastavať jednotlivec, etc) ako i pravidlá postavy a chovania (lore-friendly meno, nutná nejaká história postavy,...) ako i pravidlá PvP - zákaz offline raiding, adminom sa vždy pošle žiadosť o raid voči nejakému cieľu, spustí sa nejaký limit do kedy je nutné začať s raidom (typicky 30m) a priebeh zvykne monitorovať nejaký admin či sa neglitchuje a tak. Zaujímavosťou je výsledok PvP súboja, kedy víťaz rozhoduje čo bude s porazeným - typicky zotročenie či smrť. Tá je perma - teda postava je zrušená, hráč si musí vytvoriť novú postavu (dostane ale nejaký xp boost, myslím 60% toho čo mal predtým) ktorá nie je nijak napojená na pôvodnú.

    V podstate trošku dračák online, kedy sa i v rámci textu hrajú gestá, pohyby a podobne.
    Dosť ľudí tam chodí spíše prcat a roleplayovať otrokov a otrokárov, ale vždy záleží.

    Iné RP servery majú typicky iné pravidlá, iné módy, vždy záleží čo hráč chce - niekde sú harvest i xp rate nastavené na maximum, plne sa ide roleplay, niekde je snaha naopak o viac hardcore prístup.

    Ak by to niekoho zaujalo môžem dať ďalšie info.
    CAIA
    CAIA --- ---
    DWAY: No jednak to kluci chteli mit soukrome a druhak ten server byl prilis easy mod. Me ta hra pak rychle omrzi.
    DIOM
    DIOM --- ---
    no mi dáváme pauzu na neurčito..tak nějak jsme to dohráli a už nebylo moc kam dál ..herní archa server jsem chvilku zkoušel sám, ale brzy jsem to vzdal

    každopádně nevylučuji návrat s novým obsahem :)

    díky za server!
    JCD
    JCD --- ---
    Server je super, jen jsem tam byl nakonec sám ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    CAIA: Proc nehrajete u nas? :)

    Jinac server bezi, ale pokud by tam nikdo nebyl tak ho vypnu nez bude zase zajem :) Dokonce sem i celkem sledoval jestli bezi. Pripadke klidne prijmu kritiku co a proc je spatne.
    CAIA
    CAIA --- ---
    JCD: Mame privatni server kde hrajeme v trojici RL znamych.
    JCD
    JCD --- ---
    O nic neprichazite. Novy DLC prijde snad v srpnu, snad v zari, funcomaci jsou asi porad jeste na dovolene, takze se zatim nic noveho nedeje :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Mě začal rodinný život, podobně jako DWAYovi a tak už na hraní moc prostoru nezbylo. Bohužel.
    JCD
    JCD --- ---
    Na jakem?
    CAIA
    CAIA --- ---
    Ja to stale parim, ale tez na jinem serveru. Mame nastavene krapt tezsi podminky at je to trochu challenging.
    JCD
    JCD --- ---
    Zdar panove, skoda ze jste se uz asi posunuli k jinym gamesam, ale to je zivot :)
    Ja jsem stuck, jen jsem se presunul na server CZ/SK Herni-Archa PvE, je tam tak 15 lidi online vecer, slusna komunita.
    DWAY
    DWAY --- ---
    CUZMAN: pockej az potkas obri tarantuli :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    UZ SEM KRUTEJ :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ne branch Bark to nutne potrebuju ale nemam...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ale je to bozi hra uz mam skvelej stit a mec a vsechno tip top nak si na to pridu du tezit :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    nebo nechapu a potrebuju branch a to mi ze stromu vubec nepada :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Mam odemcenou featuru vsechno ale nemuzu polozit na zem tu desku..
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Uy mam uplne vsechno ready jen nevim jak se stavi barak :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam