• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: já hraju, ale já mám Xbox. My jsme divný :D

    //tam je i obří komunita manicrafťáků
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: Neni, ale na druhou stranu staci kouknout na nejake video :) Ja se asi vubec nedokazu vzit do mentality nekoho, kdo hraje exkluzivne na konzoli :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: já si ani tak nemyslím, že je vyloženě chyba v těch lidech, který jsou z toho zděšení a píšou to do klubu playstation nebo nextgenů, jako spíš v tom že ve skutečnosti řada lidí fakt neví co je to vlastně za druh hry.
    Že abcence tutoriálu je herní mechanika, kdy ty pak se chodíš recepty učit po mapě, odměnama za exploring nebo eventy. A tak dál a podobně.
    JCD
    JCD --- ---
    Jsem si toho vsiml taky tedka v nextgenu. Chudak Cobra si tam stahne Conana aniz vi do ceho jde a pak u toho trpi :)

    Chtel jsem neco napsat, ale tam to asi nema cenu vysvetlovat, nema cenu tam zminovat ze to nebude tak spatna hra kdyz jsem v tom utopil tisic hodin :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Zajímavá zkušenost je to nyní s Conan Exiles, když jej dali do PSplus služby na playstationu.

    Vždycky platilo, že jsou různé druhy her a ty sedí různým lidem. Dokonce pro to vznikly i platformy, třeba Playstation je ideální pro lidi co milují koridorové příběhy nebo interaktivní filmy, japonské hry, PC tradičně na strategie a spousta lidí preferuje i FPS a Xbox se svejma vyšperkovanejma sociálníma službama je ideální na MMO, openworldy, multiplayery a díky minecraftům i stavění :) komunita tam na to je. Díky tomu si na Xbox užívám i hry jako Generation Zero, který by mne ale třeba na PC štvaly a neměl bych je tam s kým hrát.
    Nintendo je velkej svéráz sám o sobě, obsahující specifickou hratelnost, ale velice takovou čistou.

    Taky se to u her píše, co je to za druh. Co je akční hra, FPS, RPG, příběhovka, open world a v poslední době též Survival.
    A zde vidím pak i problém lidí, že nečtou.
    Viděl jsem to už u Falloutu a vidím to i tady. Lidi nechápou, co je to ten Survival. A neumí ho hrát. Očekávají jasnou akci, pobíhání od bosse k bossovi, úkolu k úkolu, NPC k NPC a ona je hra najednou vyhodí někam do pustiny a nechá je, ať si poradí sami. U té komunity kolem playstationu je to zvlášť vidět, a normálně je mi těch lidí líto. Kolem druhu her Survival v otevřených světech by normálně měla proběhnout informační kamapň co je to vlastně za druh hraní, protože tam vidím, že to ti lidi vůbec, ale vůbec neznají a nemají potuchy, do čeho v titulech jako Rust, Rund, Conan Exiles, F76, ale i vlastně v NMS vlastně vstupují.
    Já objevování, kdy mi vlastně žádný tutoriál nic neřekne, v zásadě miluju a nesnáším naopak ty hry co mne vedou za ručičku. Sám jsem si objevoval jak se co v Conanovi dělá, kam a k čemu se co požívá nebo i jak se vaří pivo (už ho vařím i ve F76). Rád to hraju s lidma, kde se pak na serverech potkáváme a kecáme a vyměňujem typy na recepty nebo jak co nejlíp dělat. VZájmená kreativita a pak obdivování, když si tam někdo postaví krásnej Karlštejn :)

    Nicméně ti běžní lidi co se to pokouší hrát to ale vůbec netuší, jak co proč, ani co je cílem.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD:
    GANDHI: Zase nutno zdůraznit, že tady už se bavíme o králi Conanovi, nikoliv mladém zlodějíčkovy ze Zamory, a ten bral své vladařské a tedy i obranné povinnosti vůči království velmi vážně :)
    JCD
    JCD --- ---
    To je fakt. Kdyz Conan vidi vez, tak do ni vleze a vykrade ji, rozhodne ji nebrani :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    podle me se tower defense nekreje se zakladni conanovskou filosofii:p
    Conan The Barbarian: What is best in life...?
    https://www.youtube.com/watch?v=_XUu3_pLPUE
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JCD: Conan & Conquer :P
    JCD
    JCD --- ---
    tady je cerstva gameplay, nevypada to zle, ale ten glitch u vyvolavani Mitry (5:55) je vskutku ohavny
    GDC 19 Conan Unconquered Walkthrough Gameplay
    https://www.youtube.com/watch?v=-ZqCDA0OMzk
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: jo ale me na strategiich bavi prave to ze utocis ty. Netvrdim, ze to bude spatne, jen proste to neni to co ja rad no.
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: udajne se tezce inspirovali timto
    They Are Billions on Steam
    https://store.steampowered.com/app/644930/They_Are_Billions/
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: tesil jsem se, nez oznamili ze to bude v podstate tower defense...
    JCD
    JCD --- ---
    Pre-purchase Conan Unconquered on Steam
    https://store.steampowered.com/app/989690/Conan_Unconquered/
    CAIA
    CAIA --- ---
    GANDHI: Taky byl CE moje prvni survival :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    a nezapomen pak do nej parkrat seknout sekyrou az bude mrtvej - jen olootovat mrtvolu k harvesteni materialu nestaci ( to je trik jehoz nalezeni mi trvalo nekolik dni:p )
    DWAY
    DWAY --- ---
    VESPER_INDIGO: pouzij zbran. Sekyra je nástroj. Moc to nedava.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Hele lidi dělám něco špatně a nebo fakt člověk musí kamenou sekyrou praštit do zajíce asi 10x než umře a to mu v polovině případů uteče přes nějakou "mez" či co a začne se mu okamžitě regenerovat zdraví na 100%
    JCD
    JCD --- ---
    Tenhle víkend CE zdarma na steamu
    JCD
    JCD --- ---
    Novy mega patch
    Conan Exiles :: PC Update (02.03.2019): Optimizations, Balancing, Purges, new VOIP and so much more. Thank you community!
    https://steamcommunity.com/games/440900/announcements/detail/1815419002855838225
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam