• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Varianta nevysušit rybu do bezvědomí je ještě i úprava "v papilotě". Zmačkáš a namočíš pečící papír a rybu s bylinama a plátky citronu (třeba) zabalíš a vrzneš do trouby.
    Na fotce to teda vypadá, jako štrůdl. :-)



    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: ze pstruha skvělé a nevysušíš ho. Recept jsem brala z apetitu. Kažou rybu "uvaříš" citronem, ale ty netučné líp chutnají, imo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Objevila sem obchod s vánočním cukrovím pro mě - delmart ve Zlatém Andělu, fakt zralé ovoce, hlavně exotické. Vena je vysoká, ale když si sečtu ta másla, cukry, mouky, datle, fíky, co nekoupím, tak si košík dopřeju. Zatím mám fakt zralý ananas a je to blaho.
    A muž to nejí, neubyde mi :D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: To jsem jedla v Ekvádoru, podávali to s chipsy z plantainu. Dost dobrý. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: ceviche nebo jak se to píše znáš? ;)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: To máš rozkošný! :-)
    Já už skoro nepeču, recepty na buchty a dezerty bez mouky mě dost zklamaly, (až na výjimky) škoda času a surovin. Já sama to nemusím, mlsnýmu chlapovi jsem chtěl podstrčit varianty, který tolik nehoupou s inzulínem, ale prdím na to. Občas si dá v kavárně opravdickej zákusek nebo zmrzlinu a je na pár týdnů uspokojen.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Hubnoucí zavřou oči ,-) Sádlové vánoční pečivo.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: U mě vede candát, jinak souhlas! :-) Jen je potřeba ty netučný ryby nevysušit.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BUNDA: jo, siven a candát, skoro nejlepší sladkovodní ryby. A pak ještě lín. A nej je štika!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Losos s domácími farmářskými bramborami.

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ILLUZE: siven je moc dobrá ryba.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Mám pocit, že tohle byl siven - prodavač měl pravdu, velmi chutná volba.
    Se salátem a bagetou s česnekovým máslem.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Zázvorový sirup. Čeká mne o víkendu udělat třetí letošní várku.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Já mám chuť na todle hovězí! :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LALAA: mám při pohledu na tu fotku na to jídlo takovou chuť :-))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A omlouvám se za odmlčení, ale vařím většinou večer a zjistila jsem, že máme tak blbé osvětlení kuchyně a jídelny, že ty fotky nemá smysl ani zveřejňovat.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Hovězí kýta tažená v crocpotu na kořenové zelenině, s rýží.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Večeře - bílková omeleta se zeleninou.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Sekaná se goudou ve hmotě, květáková kaše s máslem, smetanou a muškátovým ořechem, lečo, co se peklo s masem a trocha kupovaného kimči s červenou řepou. Merlot z křivé flašky.

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MONROE: použitelný rajčata se dají v Kauflandu i Lidlu, ale jsou dražší než ty bez chuti. A mix feferonek (chili, habanero) tak také mívají, ale Jalapeňo nepravidelně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam