• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    JAJITA: Ze dvou zdrojů. Sonnentor má bio kvalitu, chilligrowshop speciální semena přímo pro microgreens.

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: super a jak se snaseji dohromady? resila jsi to nejak?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOCHANSKA_CH: semena bereš odkud?
    ptám se kvůli případné chemii v nich
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Brokolice roste rychle.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Pokus s vysetím ukázal, co je na microgreens nejlepší. Za mě brokolice, kedlubna, zelí, ředkvička, jetel a stará dobrá řeřicha. Kopr a koriandr mají delší dobu, než z nich něco je, ty jsem ještě nestříhala. Propadák je červená řepa, vzešlo jí málo. Teď jsem ju zkoušela aj v nakličovací misce, výtěžnost slabá. Do klíčící nádoby doporučuju fazolu mungo, vojtěšku alfalfa, ředkvičku.
    Ředkvičky s řeřichou jsou na fotce s polívkou níže.



    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: chtela jsem se zeptat, jak pokracuje tvoje naklicovani? Chystam se o sazet.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Dobry! A na to ze je to mobilem tak tuplem :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Pravou ruku ještě nemám zrehabilitovanou, tak jsem nezvládla umotat španělské ptáčky. Tak jsou na atomy, 9 hodin v pomalém hrnci.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    To focení polívek je fakt výzva. :-) Mrkvový krém se zázvorem.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Mixovaný domácí kefír s banánem, čokoládový termix se šlehačkou.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Dneska jsem si ucpala bříško lososem na rozmarýnu a kari červenou čočku s mrkví :)

    XMARGE
    XMARGE --- ---
    WERKA: na to stačí stůl u okna a nebo balkon. Jak myslíš, že fotím já?.o)
    WERKA
    WERKA --- ---
    MAR_TINA: Třetí patro v paneláku bez výtahu pro tento postup není úplně ideální :-D. Ale u mne je největší problém hlad - jak vidím jídlo zapomenu na foťák (před měsícem jsme byli na víkend v penzionu, kde jsme měli večer gurmánské menu a všechna jídla, která jsem fotila, že je ukážu mladýmu, jsem fotila načatá)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TESSS: Ja jsem chtela, ale v jedne ruce mobil, druhou odhanim zvedavy cumak, fotit jidlo neni zadna legrace!
    TESSS
    TESSS --- ---
    Beruska jen technicka priste ocistit okraje talire, ale hned jsem dostala chut na dynovou :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WERKA: miluju vývary. i s nudlema. a s knedlíčkama!

    Na focení je nejlepší ukořistit talíř a vzít to ven na světlo. Nojo, ale hlad a rodina, známe...
    WERKA
    WERKA --- ---
    XMARGE: Nad tvými fotkami na Pradobrotách vždycky slintám - nejen kvůli jídlu, ale právě i kvůli provedení fotek. Mně to furt nejde :-( (a to jsem polívky ani fotit nezkoušela, protože vlastně jím jen vývary s masem nebo s nudlemi a na tom není moc co fotit)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Polivky fotakem nejdou, potvrzuji. Dynova mobilem:


    XMARGE
    XMARGE --- ---
    A jinak se teda povedlo i Marocké kuře

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    XMARGE: Tu máš krásnou! Divej, jak to nemá vypadat. :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam