• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FITH: papiňák mi zničila indukce a nemám po téhle zkušenosti v plánu si pořizovat další :-/
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    FITH: Zrychlí to ten papiňák o tolik, aby opodstatnil svoje použití? Já u zeleniny a brambor mám pocit, že těch 5 nebo kolik minut, které ušetřím, mi za to mytí nestojí...
    FITH
    FITH --- ---
    Bleskova koprovka
    Oloupeme a nakrajime brambory,osusime v uterce. Do papinaku dame gheecko a na nem brambory opeceme,osolime a papinak uzavreme.Ted nastava trocha alchimie,pockame az zacne papinak sycet,ale ohen nesmi byt moc prudky,aby se brambory nespalily.Varime 5 min.vypneme,ale nechame na plotne dokud se papinak sam neodcucne.Otevreme pridame sekamy kopr,smetanu a mleko,kratce povarime a mame hotovo :o)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Mozzarellové vafle se salátem s kysanou smetanou a kuřecím.

    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Ja si dal obed o neco driv. Normalni curry kure, zadna veda.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tohle bylo v neděli - potřebovala jsem zlikvidovat cuketu - s psyliem a vajíčkem, s pažitkou
    a salátem z Balkánu. Výrazná chuť a hodně sytící záležitost.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Svačina před chvílí - ještě mozzarellové vafle - s kozím sýrem, šunkou a ředkvičkami s pažitkou (je to zvláštní, ale poslední dobou mi pažitka plnohodnotně vynahrazuje sůl)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FITH: nalákáš a kde je ten recept? :-)))
    FITH
    FITH --- ---
    ILLUZE: Tato ma vyhodu,ze si muzes udelat jen jednu porci a je to hotove cca za 20 min.sakumprdumprask :o)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARGO: FITH: přesně - dostala jsem tááákovou chuť na koprovku...

    jenže u nás to nikdo kromě mne nejí ,-((
    SARGO
    SARGO --- ---
    Musím si pro příště pamatovat, že sem nemám lézt hladová... ... ...
    FITH
    FITH --- ---
    Bleskova koprovka

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Jednoduché palačinky: rozmixuješ 5 vajec, jedno mascarpone, špetku soli a vanilky. Smažíš na přepuštěném másle.
    Porce pro chlapa. :-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vepřová panna, lusky na špeku z mangalice, s cibulí a uzeným, řepa s mrkví. Polívka - vývar se zeleninou a hřiby.



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    UWE_WEBER: Je to něco v tomhle stylu :) Ingredience míchám (šlehám) podle momentální chuti a ingrediencí.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Papaja rozšlehaná s vanulkovou zmrzlinou a nahoru buĎ nějaký likérek od MONINu nebo sirup...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    UWE_WEBER
    UWE_WEBER --- ---
    ILLUZE: Jů, to vypadá ďábelsky - mohu recepis na amoletku? Díky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MONROE:
    uplne obyc rajska akorat nesladis a zacnes cibulkou a spekem a ten celer a fenykl proste dle toho jak moc to chces mit povarene prihodis...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Salát z mladého špenátu s balkánem, paprikou a sezamovým semínkem, s pár kapkami sezamového oleje.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam