• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    WERKA
    WERKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Ty čedarové chipsy vypadají super.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Čedarové čipsy a sezamové krekry, růžové frizzante ANNOVINO Lednice.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Měla by sis zařídit nějakou službu na pravidelné zasílání cheesecaku, něco jako jsou ty firmy, co pravidelně posílají pamětní mince. Byla bych prvním odběratelem.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Smetanová zelňača s kůzlečí klobásou z rodinných zdrojů a krémové lečo, jak se tu o něm psalo :-), rovněž s klobásou. Přiloženy lněné suchary.



    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Tento víkend jsem se ovládla a neupekla vyvíteco. V neděli máma říká, vemte si cheesecake, je v lednici.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TESSS: OK, v pohodě.
    Za sebe to prostě budu kopírovat z toho receptáře.
    TESSS
    TESSS --- ---
    Navrh pro pani spravcovou. Co zrusit recepty do posty, kdyz uz se nekdo verejne prezentuje, proc ne i s receptem? Pokid to teda neni rodinne tajemstvi, to asi chapu, ze si chces vybrat, komu ho prozradis.
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    POHODAVOLE: poprosím recept do pošty. Díky moc.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Dýňové máslo podle Kuchařky pro dceru, a pak takový klasický oběd v rámci "ještě trošku zhubnu, ale chci se taky pořádně nažrat :) " - kuřecí steak, čočka beluga, směs celeru a cukety na másle.



    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GEISHA: diky, chci zkusit o vikendu a doufam, ze pojede dceri, protoze krevety miluje :)
    FITH
    FITH --- ---
    SARGO: Hledej u Rusu,ti pripravuji svjokolnik, jak uz to tak byva kazdy recept je trochu jiny,takze je treba si dle chutovych preferenci vybrat. Az dorazim domu,tak sem dam odkaz,pokud bude zajem.Ted musim setrit data :o).
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SARGO:
    POHODAVOLE:

    Polský chlodnik čili studená polévka z červené řepy
    https://www.kucharkaprodceru.cz/polsky-chlodnik/
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SARGO: jasny a je tam i okurka. Fotka sice nevypada moc vabne, ale chutna mi snad vic nez gazpacho. O recept poprosim a poslu :)

    GEISHA: jak ho prosim delas?

    Diky!
    SARGO
    SARGO --- ---
    POHODAVOLE: To je řepa? Studenou dobrou verzi neznám (zato miluju řepu), přihoď recept, prosím! :-D
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MAR_TINA: dnes mi k tobe ladi luxusni studena polevka od zeny :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: GEISHA: na bylinky výborný a zabodoval na rajčata - mamka se s nimi vždycky pekelně piplala, ještě k tomu tak dobře 1-1,5 měsíce - nejdříve do květináčů, pak do tetra obalů od mlíka na přesazení. Já do toho malého vrazila 6 semínek, z toho jedno nevzešlo, za 2,5 týdne jsem je mohla sadit
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Sem si nalovila :D



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GEISHA: Já ho mám z Hornbachu, ale minimálně v tom zličínském už není, tak jsem ho dohledala a kupuji i ten delší tady https://www.profikvetinace.cz/elho?page=6§ion=vs-AjaxFilterPart
    MONROE
    MONROE --- ---
    Bún chả – grilovaný vietnamský bůček.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dnes menu podle Grusovky z Paleosnadno.cz.
    Mexická dýňová polévka.
    Segedýnská krkovička.



    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Kralik na cibuli podle Vanka, spenat a specle.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam