• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Jsem řekla, že furt žerem maso, takže dneska bez masa. Skoro :D

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Jo a pondělní večeře - těžká improvizace - tuňáková pomazánka s bazalkovým pestem a vejcem + domácí rohlíky.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnešní oběd - vepřové plecko na kmínu a cibulce, zeleninové hranolky a dip z kozího sýru, kysané smetany a kapary ,-)

    N_I
    N_I --- ---
    BAAL: je to drahé, nojo, já tam chodím každé ráno na kávu. ta stojí jak všude jinde...také famozní, chleba nebo zakusek koupim jednou za 14 dni...ale to je pak lebeda....jejich chleba + napr. domaci vajicka kdyz privezu od rodicu, pomalu michana, slanina...pazitka maslo...a jeee..nedavno jsme si k teto snidani udelali s chlapci i mimozu..:))) to bylo rano! :)

    kdyz tam pujdes a uvidis cheese cake...ber ho...odlet!
    BAAL
    BAAL --- ---
    N_I: Nedávno jsem zjistil že existují, koupil si od nich chleba a od té doby mám jeho fotku na nočním stolku:-)
    N_I
    N_I --- ---
    jezisi ten cheese cake s krvavym pomerancem nahore z praktiky....no to bylo snad jidlo z nebes,..nechapu..mmm!! mnam!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Do práce. Palačinka čekanka ředkvičky žlutý meloun

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Špenátová palačinka. Dělám pokus, dvě menší mám do práce. Jsem zvědavá, zda budou zítra jedlé a to za studena.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ILLUZE: Dik:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ILLUZE: :D hadej:D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: Dobrý to je, co? :))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ILLUZE: tak dik:D light verze a s krenem..

    N_I
    N_I --- ---
    MOODYCAT: ja bych jim radil pít vodu se sodou a citronem...hele...radší ne dík..:)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    N_I: Nechces pracovat u nas? Nemusis bejt ani doktor, naucime te, co mas rikat :D.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KASUMI: tak rovnou čerstvě vytvořený recept, dám ho rovnou do receptáře:
    Zbylo mi uvařené zelí od neděle, tipuji, že to bylo cca 200 g, k tomu nahrubo nastrouháš 5 menších / středně velkých brambor, 2 vejce, lžíce majoránky, 2 malé stroužky česneku, 75 g nastrouhané mozzarelly, 15 g cheddaru, 1/2 lžičky soli, 1 lžička majoránky, 5 g nastrouhané slaniny (prostě jsem to všechno brala struhadlem ,-) ).
    Zelí nech trochu odstát přes sítko nebo plátno a zbavit se vody, vše pak smíchej.
    Troubu předehřej na 200 stupňů, na pečící papír na plech udělej placky / hromádky. Dej do trouby a stáhni teplotu na 190 stupňů. Po cca 10 min. placky obrať o opeč z druhé strany.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KASUMI: ale varuji, je to pekelně žravé... doslova jsem jich "sežrala" pět...
    a to jsem si myslela, že si odložím na večeři... ani omylem... ještě horké :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ILLUZE: mnam
    pomery? :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    N_I: :-)) dnes ale ne LC, s bramborem :-))
    naprosto luxusní, vůbec nebylo potřeba potírat olejem
    ale špek tam tedy je ,-)



    N_I
    N_I --- ---
    HOMOLOVKA: už sem i koupil zelí a příští týden zkusím, vypadá to super!

    ps. dnešní burger sešn se taky povedla..a každej jsme měli dva malý..jeden sem šteloval sám..druhý si kolegové duchutili dle libosti sami...

    bulka/iceland/, maso palmovka soc. hovezi, okurka, cheddar, salat, omacka - granatove jablko sirup+limeta+med, cerv.pepr, majoneza,kapary par, zbytek papriky/
    N_I
    N_I --- ---
    ACIDQA: proc se stydis? foto mas krasny a jidla vypadaj ---mám hlad.... teda chuť... to ochutnat nebo sníst všechno!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam