• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    ILLUZE: jak jsou velký? To musí být pořádný sendvičovač, když se jich tam vejde 6 :-)
    GIO
    GIO --- ---
    ILLUZE: dekuju to si snad poridim.))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GIO: mám tento vaflovač https://www.mall.cz/sendvicovace-vaflovace/tefal-sw-854d16-snack-collection-4in1?src=bestsellers a k tomu koupenou formu https://www.mall.cz/sendvicovace-vaflovace/tefal-xa-8011-acc-snack-collection-donuts-box
    Je to fakt rychlé a jednoduché ,-)

    Na to, aby byly barvy tak hezky promísené došlo náhodou - hodila jsem bílek, cukr a barvivo do ručního mixéru, protože jsem pospíchala. No a pak vytáhneš tu střelku a donuty navlékáš a namáčíš přes tu tyčku, co drží původně nože ,-)
    GIO
    GIO --- ---
    ILLUZE: juu to by byl doma hit, na to je nejaka forma nebo jaktoze to mas takove prenadherne ty tvary?.)) ja kdyz delam minivdolecky a vykrajuju klasickym kolcem, tak je kazdy jiny stejne nakonec jak to prikyne jeste...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Další verze od donutů. Tentokrát s panákem rumu do těsta.
    Ale asi zůstaneme u té růžové verze ,-)



    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    ILLUZE: tak jsem to vyrobila, mixnula tycakem (fakt hodně velké mnozstvi) a jsem zvědavá, jak se nám to osvědčí. Díky za tip!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: Do pesta ,-)
    Do topinkové pasty, do cuketové zavařeniny...

    My dost spotřebováváme u přípravy jídla z masa.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Mně ti přijde, že ta pasta časem dost čpí, tak agresivně. Česnek mi spíš voní. Tak mám pár sklenek v lednici a moc nevím, do čeho to spotřebovat.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dají se uchovat i stroužky v soli, prostě jen skládat a prosypavat. Radši do lednice.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    V návaznosti na tento příspěvek [ ANNIKA @ Domácnost, aneb jak si zpříjemnit druhou šichtu ] vkládám recept na uchování česneku ,-)

    1 palici propasírovaného česneku zaliji kvalitním olivovým olejem a zasypu 2 lžícemi soli. Popř. když spěchám - vše nasypu do Nutribulletu a rozmixuji na kaši.



    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAR_TINA: mam dva hrnecky a uplne je zboznuju!!
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    APRILMOUSE: To bych okamžitě sežrala taky. A mám v mrazáku zip sáček, kam drůbeží kůže a sádlo sbírám za tímto účelem. :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ... A ja mam v mrazaku připravené asi kilo kuzi a tuku z domacich brojleru a chystam se na šmalc, ale trosku to oddaluju, protože jak to vyskvarim, tak to okamzite vsechno sezeru a to nemuzu potrebovat :-D mnam.
    WERKA
    WERKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jé, já bych si dala teplý škvarky a měkkej chleba, až bych brečela...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vyškvařeno.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zelňača s klobásou. Plněná roláda z oopsie placky, zapečená jako panini. Salát z vařené řepy s křenem, koriandrem, křenovým listem a výhonky hrachu.



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zapečená hmota s masem z uzených žeber na salátu. Čaj z ibišku se zázvorem.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FITH: Ema má mísu :)
    Díky. Mám dva sety v kanceláři a mám z nich radost.
    FITH
    FITH --- ---
    MAR_TINA: Mas krasnej servis :o)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nevyfotitelný veganský superzdravý cookie.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Ale dnes jsem šla dom o hodinu později, než je v pátek zvykem. Až ve dvě! :-D
    Už neprovokuju, pravdou je, že jsme miniateliér, žádní začátečníci, produktivita je velká, režie mizivá, taktéž subdodávky, tak nemusíme v práci trčet dlouho, abychom si obstojně vydělali. A tak máme čas na život a koníčky. A duševní hygienou projektantky je prosté fyzické krájení a míchání věcí, abych nebyla až tak OT.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: ale už si doma a máš víkend. Není! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam