• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BAAL: neni to tim, ze tam neni zitna mouka? Ja jedu od cuketky tento a jsem spokojenej. Ten tvuj vypada spis jako bageta, coz je pouzitou moukou dle me :)

    https://www.cuketka.cz/?p=11418

    Jeste tu mam par porci suseneho Karla (zitneho kvasu), tak pokavad ma nekdo nouzi, tak dejte vedet a mohu poslat postou.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BAAL:
    To bude tím tvarem hrnce :)
    Já z toho jeho videa nepochopil jak to chutná a jak to je tvrdé... Třeba to máš dobře... Přeci jen píše, že to je nouzovka...
    BAAL
    BAAL --- ---
    ILLUZE: Zkoušel jsem zrovna včera večer chleba podle cuketky konkrétně tento:
    https://www.instagram.com/p/B9wGV4tpFhp/

    Snažil jsem se dodržet recepturu, teploty, časy atd, nicméně výsledek je bohužel hrozná bída, kurka je tvrdá jak beton a vnitřek taky nic moc, škoda, k tomu na videu to má dost daleko.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tip od Cuketky na jednoduché zadělání kvásku ❤️

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    GEISHA: Tak to koukam probihalo stejne :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    GEISHA: Taky jsi nadavala pri motani jako ja? I kdyz ty budes z titulu sve profese o dost sikovnejsi.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    VALENTINA: presne tim jsem se inspiroval :)

    ANDREJKA: klasicky ochucena ryze na sushi, avokado, losos, rekvicky, sezam, kousky prazeny rasy a pak dle chuti sojovku. Diky!
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    POHODAVOLE: něco jako poké bowl?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    FITH: diky! Vzdycky jsem byl unesenej ze sushi, protoze je to naprosto obycejny jidlo z par ingredienci a tohle ho svou jednoduchosti jeste prekonalo :)
    FITH
    FITH --- ---
    POHODAVOLE: To vypada naderne :o)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Tak jsem se inspiroval v sushi time a rozhodne budu preferovat pred sushi :)

    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Já konečně na blog zpracovala recept z minulého týden.. Vepřová panenka se švestkovou omáčkou.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Na dobrou noc rybičková pomazánka s domácími rohlíky ,-)



    KOC256
    KOC256 --- ---
    MAR_TINA:
    a to jsem se s tim nijak nemazlil...

    SLASTE:
    Polotovar. Porad jsem jenom chlap no...
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    KOC256: pls jak delas krokety?:)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Dle tipu z vedlejšího klubu jsme v mraze zamířili na promenádu a natrhali pár snítek česneku podivného. Bylinkové máslo z něho je vážně úžasné :) a ještě jsme k němu upekli pár domácích houstiček :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOC256: nejhezčí knedlíčková polévka, která tu byla
    BAAL
    BAAL --- ---
    Lasagne bolognese volne na motivy Jamieho Olivera

    REONA
    REONA --- ---
    Btw. jak to tu zkraje bylo o zdravém jídle (a z většiny stále je díky hlavním příspěvatelům), tak včera jsme měli k večeři lívance. Má rodina děkuje ;)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Posilovač imunity - salát ze syrové řepy s citronem a křenem, s kozím sýrem, klíčeným mungem a křenovým listem a mini rostlinou červené řepy. K tomu oopsie bread a lněný toust.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam