• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: V tomto případě tenké restované kuřecí kousky zasypané sezamem. :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOCHANSKA_CH: Co je sezamove kure? Me zitra ceka syrova omacka z tavenaku. Ja delam z nivy ale segra rikala, ze to musim zkusit :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Zrovna jsem taky dělala inventuru tvrdých sýrů, tak vznikla sýrová omáčka k sezamovému kuřeti s brokolicí. :-)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GEISHA: Jj, jen ručním mixérem. Je v tom tedy i trojúhelníček Apetita (potřebovala jsem zlikvidovat) a lžíce másla.
    FITH
    FITH --- ---
    ILLUZE: Vubec to neni moje oblibene jidlo,ale ted jsi mi udelala ukrutnou chut,krasa! :o)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dcerkou vyžádané šulánky s mákem, opražené na másle.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Je potřeba trénovat ,-)
    Vajíčková pomazánka s bryndzou na domácím kváskovém chlebu.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOCHANSKA_CH: jasny, dnes chci mrknout na navod + recepty a pres vikend otestovat :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    POHODAVOLE: Tak to je dobře! Čekáme chlubení se výtvory z něj. :-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak ze zacatku byla docela zaskocena mnozstvim funkci, ale pak byla rada :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    DEVIL: dph 5%, 1 rok zaruka, nasel sem jen 9ti litrovej na amazonu stejnej top jako ten mallu a ten stal teda 140 cad.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Salát asijského ladění. Černá rýže, zelená fazolka, ředkvička, pak choi a chapadla.

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    DAVE_PAGE: jo a jsem cune, par kulicek jsem naplnil tvaruzky a ty kousky byly nejlepsi
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Arancini - jidlo smazim priblizne 1x za 2 roky, ale po tomto pokusu zacnu asi casteji ;)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Máš smetanu? Vyšlehej si s cukrem vanilkovej nebo kakaovej pribiňák. Na slano - třeba s jemně sekanou červenou kapií, šalotkou a trochou mletýho kmínu se solí jako budapešťskou pomazánku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dneska to není moc fotogenické :) Ale tak všechno až na vykukující borůvku je prostě světlé...
    Tvaroh, cukr, máslo...
    Max jsem mohl udělat brezle...

    BTW: co se zbytkem tvarohu? :)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Po cyklovýletu odměna :) kakaová skororoláda s tvarohem a borůvkama :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ANDREJKA: V plechu je koriandr, v plastu hrách, růžová kedlubna, řeřicha a mungo.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    LUCIASHECK: no, jestli jako sos z cinskeho bistra nevim, ale ze vsech ruznych omacek mi tahle prijde nejnudnejsi.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    DAVE_PAGE: u toho kurete na pive podle Vanka mi prislo, ze chutna trochu jako sos z "cinskejch" bister :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam