• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    jeste k zeleninovemu tematu - my jime zeleniny obecne hodne, ale spotreba se jeste zvysila s porizenim vykonneho kuchynskeho robota, se kterym mam milion salatu (sopak, coleslaw, mrkvovy apod) hotovych v radu jednotek minut - jen omeju, prip. oloupu, pokrajim na tretiny a hazim do pristroje.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Tak náročná nejsu. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GEISHA: já jim jenom vyfiletovaný, takže grep a obří pomeranč. Mandarinky nikdo takto neodblani.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Na dotaz: "Chceš mandarinku?" je mi donesena oloupaná. Též mi to vyhovuje. :-)
    Ale zas nemám problém s krájením věcí, to je relax a když máš dobrý nože, tak to není žádná pruda.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCIASHECK: Bude z toho takovej velkej zdravej happening :)!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: můžu se pak u tebe stavit, až budou mít holky doloupáno a dokrájeno? :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BERUSKA_CA: Prijedte klidne obe, rovnez pomerance a grepy jsou moje Achillova pata :D.
    FAITH
    FAITH --- ---
    Zalievka na grilovanu zeleninu (baklazan (lilek), cukety, a hocico na sucho ugrilovane/opecene na panvicke)

    cesnek so solou zabarit vodou, pridat olej a vinny ocot (voda, olej, ocot mozu byt v pomere 1:1:1)
    niekedy pridavam mlety koriander, neni nutnost

    do tejto veci nasledne ponorim ugrilovanu zeleninu a je to neuveritelne dobre
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    GEISHA: Hele jo. Ja rada loupu :)
    FITH
    FITH --- ---
    Dam sem jeden recept na dresink, se kterym mam vzdy uspech. Podle mnozstvi zamysleneho salatu pouzivam k odmereni, bud lzice, nebo lzicky.
    2 lzice kvalitni sojove omacky
    1 lzice octa
    1 lzice sezamoveho oleje
    1 lzice sezamovych seminek
    1-2 strouzky drceneho cesneku
    1 jarni cibulka nakrajet
    chilli papricka dle chuti nebo chilli vlocky
    Vsechny ingredience rozsleham na dne misky a pridam libovolnou zeleninu zamicham a je hotovo.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Kvuli tobe jsem si dneska koupila burta!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TEKKIT: u nas nakupuju ja :D tohle na me nefunguje :D
    GEISHA: granatovy jablko na tebe :D
    DAVE_PAGE: to jsem delavala jako hodne mala, dneska uz ne
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Jak tu proběhlo téma špekáčků, tak jsem jich kolo vytáhla z mrazáku a vznikly špízy na gril a buřtguláš.



    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    KASUMI: jojo, pomeranče, grep a pomelo jim jen odblanene a na dilky rozdělené v misticce:)
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    GEISHA: hele, ja uz od mala vzdycky posbiram vsechny slupky od pomerance a vykusuju z toho tu bilou cast :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KASUMI:
    ILLUZE: u nás to má žena hozený jednoduše...když něco shnije je to moje chyba a ona se na nás příště vykašle a nic nám nekoupí, když si toho nevážíme:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KASUMI: mám fakt ráda lilek... ale tááák mi nesedne jeho krájení - je zvláštně drsný :-/
    kolik nám jich shnilo v lednici, raději nepočítám
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    a grepy!
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KASUMI: Zatimco Saraj bude krajet Moody zeleninu, ja muzu loupat ty pomerance.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SARAJ: Kdyz oresak vyplodi, nastane moje obdobi relaxace. S obrovskym zapalem rozbijim orechy sekerou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam