• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MAR_TINA: Lajk za fraktály!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dneska večeřím fraktály.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Marinovana treska taky dobra


    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    ACIDQA: s testovinama!! ano! :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Teleci gulas

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Ke sklence tramínu jsem upekla lososa s blanšírovaným mangoldem a křupavou dýní s česnekem. Vykrájená žebra z lupenů mangoldu mi bylo hanba vyhodit, tak jsem je na másle s česnekem, po oblanšírování, zpracovala taky.

    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    MAR_TINA: prosim jak si přesně upravila tu spagetovou dýni? Upekla?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    APRILMOUSE: hm! to vypadá jako plán na víkend :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Fotka vcelku bídná, ale vařila jsem to poprvé a fakt teda přesně ta podzimní dobrota, co jeden chce :D dýňové rizoto (s cottage, protože ho byl zbytek a tak :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Nashromáždila jsem už v mrazáku dostatek odkrojených špic z panenské svíčkové na "čínu".

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Špagetová dýně, cuketové špagety, hambáč a lutenica od bulharské babičky (ne mojí, ale za to pravé).

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Bramborovo-mangoldové pyré s kuřecím prsem.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak jsem mu dal se dvema skelety sest hodin na cca 80 a je super. Nejvic jsem se inspiroval u LUCIASHECK tak diky, protoze to pomohlo.
    BAAL
    BAAL --- ---
    V tesco meli v akci hovezi krk, takze prisel do pomaleho hrnce na 12hodin s trochou noveho koreni co jsem si prinesl z obchodu a musim uznat ze to ma celkem riz..

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ILLUZE: dost dobry napad a jeste to vypada skvele :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Vepřové plecko s cizrnou, tažené v kari pastě v pomalém hrnci. Bramborové knedlíky na vyžádání od dcerky.

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KOCHANSKA_CH, ILLUZE: jsou lidi (a já jeden z nich), co ocení ty vaše úžasný výtvory i bez možnosti ochutnávky :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: Všude stejný. Občas jdu hlavou proti zdi.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Ono se to má tak, že můj hlavní strávník je konzerva a má furt spíš dětský chutě. Takže u něj boduju šniclem s bramborovou kaší, španělským ptáčkem nebo kuřetem s rýžou. Na novinky a zajímavá jídla se moc nadšeně netváří, z čehož jsem kolikrát kapku frustrovaná. :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nedelni lasagne.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam