• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    OPI: zkus tenhle germanskej recept. https://www.chocolatemoosey.com/2015/06/11/german-chocolate-cake-ice-cream/ ja ji pred lety zkousel jen v mrazaku bez toho frostingu a byla to fakt moc dobra zmrzlina, o par trid lepsi nez komercni. jestli mas pohyblivou masinu na ten proces zmrazovani, tak bude jeste lepsi imho
    OPI
    OPI --- ---
    DEVIL: to nevadí děkuju, jeden recept mi přišel do zpráv tak jsem podle toho nakoupila a zkusila jen mi to přišlo málo sladké (neměla jsem tam to salko tak jsem si říkala že zkusím přidat třeba med)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    OPI: asi s krizkem po funuse ale tak na zakladni experimentovani urcite tezkou smetanu, mleko, vejce, vanilk lusk, salko, mlecnej prasek, guma guar/zelatinu, jahody/maliny, nakou dobrou cokoladu
    OPI
    OPI --- ---
    ahojte, úplnou náhodou jsem dnes dostala zmrzlinovač a zítra by se mi hodilo vyrobit nějakou zmrzku...prosím někdo honem nějaký osvědčený recept? za chvíli jedu na nákup tak by se mi to šiklo (případně prosím přesměrování do jiného auditka)..děkuji mnohokrát
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Pork chop s houbovou omackou.

    AIJA
    AIJA --- ---
    FAITH:
    Tak to zkus v řeznictví u zastávky Antonínská, když jsi tam někde kolem. Mívají zajímavá masa a na na krájených uzeninách se dá lehce domluvit tenkost plátků.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Rozpadací jelení ragú z CrockPotu, květáková rýža s oregánem a smetanou.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    buržousti zas měli telecí řízek

    FAITH
    FAITH --- ---
    AIJA: Globus, Strejcek v Reckovicich, Steinex v Reckovicich a ked chcem nejake zabijackove/madarske dobre veci tak madarske speciality na Palackeho tride (u zastavky Husitska)
    Vacsi radius teraz, jak som viac ako rok na HO nemam :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    FAITH:
    A kde nakupuješ?
    TESSS
    TESSS --- ---
    N_I: dobrá miska na jahodu :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    N_I: díky!
    N_I
    N_I --- ---
    já lilek moc neumím opracovat přiznám se..je bud malo nebo moc ...
    ale vcera sem mel ke svace kebab z toho podoli a tam teda lilek umi..hezky...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    N_I: do balkanskyho Ajvaru peru jeste lilek. S tou pecenou paprikou je to super kombinace.
    N_I
    N_I --- ---
    GENEVIEVE: mě nedávno právě zbyla pískavice poklíčená..tak sem hledal recepty a našel tento..je to dobré...jen sem napoprvé dal málo paprik...

    v patek sem delal trochu jiny recept..misto fety dal tvaroh..misto piskavice to zeli....a udelal takovou obmenu..treba nedavam margarín páč to nejíme..ale jiný druh sýra třeba žervé a nebo klasik máslo..nevadí to v tom také..místo červené cibule dávám šalotku ze který vařím furt...

    jinak origo recept teda suroviny co do toho maji prijit sou zde...

    kdyz pecu papriku k tomu tabboulehu hned nakrajim i tu cervenou a tu pak specu i po vyndani te bile...a po vychladnuti rozsrackuju dovnitr...

    paprika červená 1 kus
    sýr měkký 80 gramů (Feta)
    margarín 100 gramů (např. Flora s máslem)
    cibule červená 1 kus
    česnek 2 stroužky
    petržel hladkolistá 1 lžíce
    kapary 4 kusy
    olivy černé 1 lžíce
    pískavice 1 špetka (tzv. řecké seno)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    N_I: pověz mi proísm více o té pomazánce z pečených paprik?
    N_I
    N_I --- ---
    ještě nedělní večeře po pár brčálech ze zbytků...k tenisu

    středomořská pomazánka z pečených paprik, ten tabbouleh od oběda už lehce odleželý kdyse chutě spojí ještě víc, klíčky červeného zelí, dost klíčim, ředkvička, tvaroh s kmínem, rajče, první letošní jahoda pro dceru, salát od kamarádů z roviny, earl grey

    N_I
    N_I --- ---
    paprika, feta, tabbouleh kterej uz se mi lehce dari doladit....

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCHANSKA_CH: Tak to me zase krajeni dokaze vytocit do neuveritelnych obratek :D.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: po míse ředkviček jsem klidná na týden dopředu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam