• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    DAVE_PAGE: taky dekuju za tip, fotogenicke to moc neni ale chutove skvele! a pripomnelo mi to, ze jsem si tu hromasovu knihu chtela koupit, byla jsem na jedne svatbe, kde zajistoval kompletni catering a byl to opravdu zazitek.

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    KEMENTARI: no v receptu to Hugo Hromas nema, ale dost casto to pouziva :) A ty jeho recepty jsou postavene trosku jinak, nez ze by to byly presne navody. Ja to posypal tim, co jsem doma nasel - mandle a piniove orisky, ktere jsem lehce nasucho opekl.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    DAVE_PAGE: Na zaver se to ma posypat oriskama? V receptu to nevidim, ale na fotce vas obou jo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DAVE_PAGE: díky moc. Fotit to nejde, ale je to dobrý.

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Vločková drobenka/ tvaroh, vejce/ meruňky, borůvky.. řez jsem nestihla, padl ještě za tepla.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DAVE_PAGE: dík, zrovna mi přebívají uvedené věci a už nevím co s lilky.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Samfaina - volne podle receptu od Hromase. Musim rict, ze mne to vyrazilo dech, jak to bylo dobre. "Blbe" papriky, cukety, cibule,... Skoro 3leta dcera si okamzite objednala druhou porci, takze jsem to delal 2x za sebou :)


    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SAMOUT: Jo, a tam maj ty bagely, aspoň to tak dle FB vypadá, adresa je shodná (fb i www maj jako BB, restaurace se jmenuje Cali Brothers, netuším, proč to tak mají, je to trochu matoucí). Ještě maj kontejner/stánek u Kotvy.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAR_TINA: to je s lékořicí? to musí bejt děsný :))
    btw https://www.foda.cz/ by třeba měla
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KAIAFOX: Misto BB je snad na Dukelskych hrdinu Cali Brothers, ne?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SARAJ: No oni měli, tuším, nějakou dobu na Dukelských hrdinů zavřeno. Já je pamatuju ještě z Újezda a Masný, co já se jich tam najedla.. a to bezedný kafe :D.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KAIAFOX: zisi, no jo, kdybych pro ne xlet nedelala:D diiiiik!
    FAITH
    FAITH --- ---
    MAR_TINA: Tiez si to nemozes robit skor. Pred 14 dnami som si mohla objednat dovoz :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ILLUZE: v M&S bagely maji, ale jenom obyc, bez maku
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnešní kynutý s posypkou se skořicí. Třetina jahody, zbytek meruňky.
    A ty byly přesně akorát na chuť, trhané ještě před změknutím ,-)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: Mám pocit, že mívali v Marks Spencer na Andělu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: hele, dám si to jednou dvakrát do roka a pak úpím přeslazením, že jsem si nedala k večeři chleba se šunkou a kyselou okurku.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: :D to je nefeeeer. Ja chci zmrzlinu s ahoy!:D
    Mimochodem, nevite nekdo dobry zdroj na makovy bagel? Praha, sirsi centrum ideal. Mam chut na zeleninovy cc prave v makovym.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: kupuju ji v lidlu :D
    maliny rostou u plotu a salmiakové dobroty mi musí přivézt každý z přízně, kdo zamíří do skandinávie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam