• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Trocha chlorofylu - polévka z celeru a celerové natě s feta sýrem.
    Krůtí stehenní kousky dušené v šalvějové omáčce.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A jedna znouzectonst pracovního dne - těstoviny, žampiony, cuketa, česnek, chili, parmezán. Chtělo by to eště trochu citronový šťávy, ale nebyla.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přišel čas na nový kimčchi. Zelí, dýně, fialová mrkev a jarní cibulka. Vždycky sem do pasty rozmixovával i cibuli, zkoušíme to tentokrát bez ní a taky pytlíkový trik.

    FAITH
    FAITH --- ---
    FAITH: cukrom, pisem na telefone
    FAITH
    FAITH --- ---
    ILLUZE: Nadherne.

    Teraz v sobotu som ich mala druhy krat na sladko. S boruvkami, kyslou smotanou (zakysanou) a posypane culrom. Neskutocne dobro.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Houbove rizoto.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Sobota ,-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Ještě nepřipravujete vepřové v pomalém hrnci? Tak začněte! :-)
    Krkovice z CrockPotu jednou s blanšírovanou kapustou a po té s červenou čočkou s bylinami a rajčaty. Urodila se mi, tak je cpu, kde to jde. A druhá várka kvašáků, teď mi vyšly křupavější.

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    DEVIL: Ale to jen v případě žes na Spamu vyrostl nebo se na něj přeučil, jinak to bude vždy ten špatnej lančmít. :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    VSICHNIMAME: kouzlo spamu je poradne ten platek zkaramelizovat. Dalsi vyhodou je, ze vzdy chutna stejne. Takze neexistuje ze si koupis 'spatnej' lunchmeat.
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    MOODYCAT: spam mi chuťově připomíná špatný lancmit, bohužel.
    AIJA
    AIJA --- ---
    TOOMIX:
    Dostala jsem jí celý koš, ale nějak mi na první dobrou nepřišla nijak oslnivá. O víkendu s ní namažu nějaké chlebíky, třeba bude jedlá pro ostatní.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    A Spam jste zkouseli? Mne to chut lancmitu docela dobre pripomina.
    Maji v Icelandu.
    FAT
    FAT --- ---
    SADSOUL: Tak to je mi taky štve! S ohledem na registraci a nákupní košík jsem to předpokládal...
    😞
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    FAT: Nezasílají :/
    FAT
    FAT --- ---
    Tak pro všechny milovníky luncheon meatu a podobných dobrot - našel jsem, kde to prodávají a hlavně i zasílají.
    Kousek od Prahy - https://www.mnamipapi.cz/
    Sice ten název je poněkud hrůzný, ale produkty asi takové budou.
    :-)
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    ILLUZE: určitě to sem napis:). Úplně se mi připomnělo dětství, jen na lancmit pomyslím!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ILLUZE: jemná konzistence a chuť jako ryba, ale rozhodně ne jako rybičková pomazánka. Je to takový jiný a lepší.
    BONEMINA: co Pikok z Lidlu?
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ILLUZE: zjisti, prosim, lancmitu vzdycky davvam jednou za dva roky sanci a pokazde se zklamu. Tenhle vypada nadejne :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TOOMIX: To si neumím představit, jak to chutná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam