• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Podelite se o oblibeny recept na sipkovou omacku?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Po serialu Squid Game jsem si řekl, že si musím sehnat vsechno potřebný na Tteobokki, valecky z ryzovyho těsta se sladkou chilli omáčkou s tapiokou a kukuřičným sirupem, na který vzal hlavní hrdina svoji malou dcerku, která se mu snaží namluvit, ze jsou lepší než steak, na kterej ji bral její nevlastní táta.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Roštěnky a barevná mrkev.

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DEVIL: Aha, asi mi nejak unikalo, ze suchej led je co2 diky :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    CMLKA: normalne rozsroubujes, das bombu na vahu a sypes do ni trychtyrem potrebny mnozstvi suchyho ledu kterej stoji par supu. bombu zasroubujes, utahnes klicem a das do drezu. suchej led se rozpusti na co2 coz natlakuje bombu... naklad je cca 15kc
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    CMLKA: ovsem pouze praha.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DEVIL: Ten hack stejne vubec nechapu...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAR_TINA: Jeste min s nejakou tou sluzbou http://sodaman.cz
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Našla jsem v mraznici Podblanické špekáčky, tak jsem přidala ještě čerstvé klobásy z produkce mé sestry a vznikl buřtguláš, za který jsem obdržela pochvalu. :-)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DEVIL: ups. Tady za dvě stovky.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    MAR_TINA: zkurvenejch 30+ dolaru. nekdy se da najit akce za 15, ale to netrva vecne.
    da se to hacknout tak, ze se nasilim povoli ta hlava ty lahve a koupi se par lahvi a suchej led a nasype se dovnitr a zasroubuje. takze v cechach to po rozpocitani stoji tak 15kc...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DEVIL: co stojí výměna lahve pro sodastream?
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ILLUZE: diky. docela zavidim. ja vyjednavam jak tu narazove koupit suchej led, abych s nim moh hacknout sodastream sifon lahev a ochcat tak drahy vymeny lahvi a zaroven si s nim lyofilizovat vlastni ovoce bez nutnosti kupovat na to drahou masinu.
    vyjednavat s linde canada jako soukromnik bez firmy je nelol
    SAMOUT: no je to poser no. ted je to tu strasne trendy. lidi uplne silej po vsem freeze dried. lyofilizovany zradlo pro domaci zvirata, ovoce, camping zradlo... zlaty sestidolarovy hlavy karfiolu tehda pri boomu karfiol kuskusu a cauli pizza crust...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DEVIL: To ke snad poprve, co neco stoji min tady nez u vas v Kanade :-).
    FAT
    FAT --- ---
    SADSOUL: Včera došlo. Nevydržel jsem a odšpuntoval a ukrojil tři plátky za studena. Chuť dobrá, dneska jde zbytek na pánev.
    :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DEVIL: Koukám, že jsem to sem vložila špatně napsané, omlouvám se :)

    Na mall.cz https://www.mall.cz/potraviny-a-napoje/natu-lyofilizovane-jahody-platky-45-g-100064427043

    Kupuji tam jídlo zn, NATU - na tomhle https://www.mall.cz/arasidova-masla/natu-arasidovy-krem-crunchy-300-g-100004027956?src=sug&s=Natu%20araš ujíždíme celá rodina.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    lyofilizovanych, mrazem susenych? tys koupila nebo delala? muzu se zeptat kde si kdyztak kupovala a za kolik jestli to neni tajny? ja je chci ochutnat, ale 16 dolaru stoji 100g, tak este vaham
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Čokoládový koláč z podmáslí s mascarpone krémem a sypáním z lyolizovaných jahod.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Hovězí z pomalého hrnce se soba nudlemi a červenou řepou.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Rajská polévka s trochou červené čočky na zahuštění, parmezán a olivový olej.
    Vepřový hřbet, čerstvé lusky z trhu, brambory, omáčka (víno, vývar, olivy, nakládaný pepř a máslo), tzatziky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam