• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    SYNTAX_TERROR: * nebo synům, nebo whatever jsou ti "chlapci"
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    N_I: Vajíčka pěkně žlutý, to občas vídám, ale doma se mi nedaří. To jsou nějaký kvalitnější vejce (oproti těm budget co kupuju v marketu), nebo máš návštěvu rád a bílek separuješ? :)
    N_I
    N_I --- ---
    dnes som chlapcům zrobil ke snídani míchaná vajíčka se šnitlýkem cibulkou a pancettou s praktika chlebem...čaj z čerstvé máty a zase malej kefír z houby....a k obědu ceasar salát
    zbytek z kurete sem hodil na polevku jeste na odpoledne...vyvar mi beztak dosel....

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krém z pečených paprik s polorozpuštěným kozím sýrem.

    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---

    Když nemá wolt žádné volné kurýry a vy máte prázdnou lednici na homeoffice.
    Gnocchi, domácí rajčatová omáčka, zapečené s mozzarellou
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Soba nudle, krevety s česnekem a petrželkou, úplně nejlepší salát a voda s rybizovym ledem.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    PRDELOID: 😘


    XCIDER: jsou rychly, jednoduchy… a na Rohliku po pulnoci v Zachran jidlo za pusu. ;)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ANDREJKA: hele, on to vlastne neni zadnej recept. Proste jsem uvarila pudink (plnotucny mliko, smetana, zloutky, cukr, vanilkovej lusk a skrob), nechala ho na balkone vychladnout, pak jsem ho jen namazala na koupeny listkovy testo, posypala lyofilizovanejma malinama, potrela vajickem, navrch pridala platky mandli a dala pect. :)
    Takova pulnocni rychlovka, abych mela pro hosty v praci neco malyho ke kafi. 😎
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    ACIDQA: ty kapusticky!!! :)
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    ACIDQA: jsi božská!
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    ACIDQA: sice jsem to nejdřív četla jako šnečí pudink a řekla si no fuj, ale potřebuju prosím recept. ještě se mi nepovedly, abych byla spokojená. díky.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Sneci pudink&suseny maliny; spagety a skeble; kapusticky na masle; carbonara; bramborovy rostaci, hliva a zelen

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Někdo na páteční rybu? :-)
    Platýs halibut se zeleninou a šalvějovým máslem.

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    N_I: Na to se těším od půlky zimy :).
    N_I
    N_I --- ---
    já to nestihl ani cvaknout...ale lidi!

    brambory na loupačku, k tomu tvaroh s ředkvičkou a šnitlíkem...// je sezona mam toho nejak kupu tak sem toho mel uplne moc a tvarohu kilo...////..k tomu kefír z tý houby..lehce posipat pancettou uplne malicko....to je teda parada!
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Nevzhledný kydanec segedýnu, květákový "bramborák".

    KATIA
    KATIA --- ---
    MISHACZEQ: mlýnec má skvělý jídlo, ale ten design, to je něco :-D
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    ARMADA: teď jsme byli v Mama shelter v Holešovicích. Nebylo to špatné, ale ani to nějak nevybočovalo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: dnes jsem to na zbytku testovala. Teflonová pánev, středně vysoká teplota (na stejk málo na vajíčka skoro moc), postřik olivovým olejem. Za 2-3 minuty se začínaly trochu připalovat, stačilo stáhnout teplotu a míchat (nebo by šlo trochu podlít vodou) za celem 4 minuty byly takový medium, well done by byly podlité vodou do 8 minut.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NAGASAWA: a kdeže je možné tě zastihnout a pozvat se na oběd?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam