• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ACIDQA: a kolik vás na to prosím je?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KURE: zitra napisu ;)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    GEISHA: tak ono, co se nesni se da proste do lednicky a zmizi to pak v prubehu dne :)) ja mam rada, kdyz si u me kazdej vybere, co ma zrovna chut :))
    KURE
    KURE --- ---
    ACIDQA: takhle nějak si predstavuju rajskou zahradu.
    Nebyly by nějaký podrobnosti k té ambrosii ve skle?
    Aby to mohl zkusit i relativně zrucnej orangutan?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: ty krupicove dezerty jsou blaho
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    ACIDQA: ♥♥
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Variace na bublaninu je podle ty mlady holky, co vyhrala masterchefa. Davala ho na Facebook a pouziva tam pul na pul hladkou mouku s mandlovou. Pridava navic jogurt a tvaroh. Je to super. Mam rada ne moc sladky vlhky buchty s tvarohem. Tahle to splnuje.

    Dezert ve skle jsou svareny visne s jahodama na dne a pak smichana krupicova kase s vanilkou a tvarohem a vyslehanou smetanou. To mam taky rada.

    Snidane velka. Jdu ven!

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BAILAMARCIA: Ja vim, ale jelikoz jsem ze se spatnym metabolismem, tak 90% meho jidelnicku se sklada z veci, co chutnaji hnusne.
    BAILAMARCIA
    BAILAMARCIA --- ---
    MOODYCAT: Tak jako kdyby mělo jít o věci, co člověku nechutnaj, tak nejlepší life hack mi osobně přijde nevařit (si) je... :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SAMOUT: Nahodou, zalejt syrovou omacku cokoli mi prijde jako skvelej life hack, abys snadno vyresil veci, co ti nechutnaj :).
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jak normalne tvoje fotky kvituju, tak tady me napada jedine.
    Ano šéfe! - Kapr s nivou
    https://www.youtube.com/watch?v=u1ZZ85DOL6w
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční ryba. Pečená tilápie s teplou zelení a nivovou omáčkou.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FAT: jo. Babička jim dávala zelený krmení, aby měly lepší žloutky. V době granulí by asi sypala ty :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Vcelku nuda, ale těší mě to :) čerstvě upečené housky a rohlíky, ještě teplé, žitnopšeničný chléb se semínky, tvarohová česneková pomazánka. Jako to je tak děsná dobrota a přitom taková blbost:) Moje galeje na ucpání hladovejch krků :D

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    FAT: tak to nikdo netvrdil...
    FAT
    FAT --- ---
    Jo, dělá se leccos, aby vajíčka byla žlutá. Ale rozhodně to nedělá někdo, kdo je má pro svoji spotřebu, nebo pro známé.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jo přisypává se jim karoten, popř. krmivo na něj bohaté. V nějakém dTestu to i testovali.

    Žlutější žloutek neznamená lepší vajíčko - Vitalia.cz
    https://www.vitalia.cz/clanky/zlutejsi-zloutek-neznamena-lepsi-vajicko/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Prosim vas, barva vejce vubec o nicem nevypovida, slepicim se normalne prisypava kukurice, aby mely barevnejsi zloutky, tak se tim rozhodne neridte....
    N_I
    N_I --- ---
    SYNTAX_TERROR: neseparuju, sou proste jen z vesnice mno domaci....
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Já žloutky vždycky rozmíchám, až když jsou bílky (skoro) hotové. Ale vajíčka z nějakého volného chovu krmená i zeleným (a nebo přikrmovaná karotenem 🙃) udělají asi nejvíc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam