• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    MONROE
    MONROE --- ---
    XCIDER: Bezovku jsem delavala po litrech, snad pristi rok se k ni vratim. :)
    Zazvorovou bych zkusila moc rada, diky za tipy! :)
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    MONROE: domaci limonady ze sirupu - nejvetsi klasiky jsou bezova a zazvorova
    agua de jamaica - si vygoogli, v zasade ibiskovy caj vychlazeny v lednicce, muze ale nemusi se sladit
    domaci iced tea - cerny caj, predem vychlazeny a oslazeny, tesne pred podavanim pridat citronovou stavu. Ten teda, aby byl fakt dobry, vyzaduje spoustu citronu a tim padem i dost cukru, aby to bylo vyvazene, takze nekaloricky rozhodne neni :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BAAL: :D hele, neprovokuj!! Mam druhy kafe a gin v domacim baru!! Takhle vznikaji matky alkoholicky:D
    BAAL
    BAAL --- ---
    SARAJ: :-))) prave jsem nasel v obchode tonic od sanpellegrino, tomu neslo odolat

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    A vubec - je teprve 10dopo a ja uz ma chut na gin tonic, jdete do haje, ty jo!:D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MONROE: mno, za gin dosad kafe, pokud jsi nikdy nepila tonic, tak muzes zkouset, ne?
    MONROE
    MONROE --- ---
    SARAJ: Ja se ptala na to espresso. :)))
    BAAL
    BAAL --- ---
    MONROE: Asi dost zalezi na tvojich preferencich, moje cesta je vzit sklenici dat do ni velkou kostku ledu (mam formickovac na velike kostky), nalejt pul deci tonicu pockat az dopeni a prelejt double espressem.

    Tonic samozrejme podle chuti kazdeho soudruha v mem pripade takovej, kterej poskytne obchod pobliz:-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MONROE: tak to taky zalezi, jakej mas gin..treba Franklin ma k prodeji mix, tak zkus a uvidis.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Jasne, asi debilni otazka jakej tonic, sorry, ale nikdy jsem to nepila a poprve jsem to videla az v Praze. Nerada bych to uplne zprznila a zvala na ti pratele. :D
    MONROE
    MONROE --- ---
    JAJITA: Oh, my gin si necham na horsi casy pro sebe. :D
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    OMG
    MONROE
    MONROE --- ---
    Super!! Diky moc. :)) espresso tonic me vzdycky zajimal. Jaky tonic? Klasicky, ruzovy? :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    MONROE: Espresso&Tonic
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    za studena louhovaný:
    zelený ovoněný čaj
    černý čaj
    roiboos
    mátu ve vodě
    okurky ve vodě
    mátu a okurky ve vodě
    vinný střik
    MONROE
    MONROE --- ---
    GEISHA: Tak trochu mozna by asi mohlo. :D ale vylozene zadna kcal bomba.
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    MONROE: okurkovou "limonádu"
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ahoj, ahoj, mate tip, nebo oblibeny nejaky nealko drinky na leto? :)
    Nic kalorickyho. Neco osvezujiciho. Diky! :)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Těším se na páteční rybu Kočanské :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAR_TINA: Chapu, ja mam super z Ikey
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    MAR_TINA: Mne by stacila i ta z 1995 ;), to uz byly imho pouzitelnejsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam