• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: jej, teď mi došlo, že jsme tam nedali tu jarní cibulku, takže nic... U nás je furt co vylepšovat ehm.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Konečně domácí jídlo po dovolené, bez glutamátu, škrobového slizu, sójové omáčky, kukuřičného sirupu, cukru a přepáleného rafinovaného rostlinného tuku. :-)
    Hřeben z vepřové pečeně, listová kapusta ze zahrady, mrkev na přepuštěném másle a pečená brambora. Omáčka z cibule pod masem, výpeku a dijonské hořčice.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Vídeňský bramborový salát s kuřecí roládou.. Brambory jspu trochu víc, takže do kaše. Příště je budeme míň vařit :)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jalapenos varka :)



    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GEISHA: tenhle je epicky dobrej :-)
    XAJA
    XAJA --- ---
    MAR_TINA: a do tretice hruskovy kompot s feferonkou/cili paprickou do kazdeho pohara. plus obligatny klincek, kusok skorice a badyanu.
    XAJA
    XAJA --- ---
    MAR_TINA: a uplne jednoduchy, len neviem, ako to ma s mrazenim: na tenko vyvalat listkove cesto, cele pokryt tenkymi platkami hrusiek, zasypat lyzicou cukru a mandlovymi lupienkami. pred dopecenim zaliat slanym karamelom (upaleny cukor, maslo, 33% smotana, trochu soli).
    XAJA
    XAJA --- ---
    MAR_TINA: ususit, pomliet s rumom, aka plnka na frgale, ktora je super aj bez frgalov:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GEISHA: českou poštou ? :) chceš to kvasit nebo co
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MAR_TINA: Hrušková povidla. Samotná, do jogurtu, do koláče, do ranní kaše, atd.., nebo pak křížaly, ale u nás mizí raketovou rychlostí na to, kolik času stráví v sušičce.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MAR_TINA: ovocné pyré nebo dřeň
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Hledám ultimatni recept na něco s hruškama
    1) hrušky tvoří alespoň půlku objemu
    2) spíš sladké
    3) půjde to snadno zamrazit po porcích

    Zatím peču hrušky na víně a plánuju crumble.

    Vy víte proč :D

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MISHACZEQ: spis jde o to, ze se snazim to nejíst, jsem dost tlusta i tak :-) takze si vetsinou vezmu jeden kousek, max dva a končím. Jinak 2 dvoumetrovi pubertaci sportovci (19 a 15 let) v podstate horší, jak stádo kobylek :-) Matlani mi s tím moc neva, furt to vychází lip, než kdybych jim to kupovala hotový.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    APRILMOUSE: kolik vas doma na to je?me by hrozne sralo se s necim takhke patlat, aby na me pak ani nezbylo, jak tu casto pises. Jses na ne neuveritelne hodna
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Kámoška donesla krabici broskví ze zahrádky "ale fakt je potřeba je sdělat!" tak jsem se horko - nehorko vybičovala. Teplota v kuchyni dosáhla neuvěřitelných hodnot, myslím, že kdybych to postavila na linku a počkala do večera, tak se upečou samy.. Šneky s pudingem a broskvema :) Trošku mi to ovoce sjelo, příště ho musím víc zabodat :) Ale i tak si nedělám iluze, že zbyde něco i na zítra :D

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Buffalo kridla

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak to bylo mascarpone místo ricotty.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    PRAASHEK: první jsou jalapena zabalený do slaniny a plněný ricottou a cheddarem a to druhý jsou muffiny s cheddarem a jalapeno.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    POHODAVOLE: a copa je to na té spodní fotografii? vlastně copa je to i na té horní fografii?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jalapenobrani :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam