• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    V hlavní roli uzená krkovica.
    S čočkovo dýňovým prívarkom.
    S hrachovou kaší podle pana Cuketky. Domácí kvašáky, tentokrát se mi povedly křupací.
    Zkusila jsem namočený hrách uvařit v CrockPotu a už to nebudu dělat jinak.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Čas na podzimní polívkovou sezónu nastal. Batátový krám s chilli ořechy pečenými v bílku, dle Grusovky.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Mušle svatého Jakuba a krevety se smetanovou kedlubnou s koprem.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CrockPot od rána vařil krůtí na kořenové zelenině. Nahoru jsem prdla v alobalovém lůžku brambory, tak bylo hotovo vše naráz.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EXCITE: v každém francouzském supermarketu :)
    Ale u nás to větší Tesca a Billy mají taky. nebo kaštanový krém / pyré jiné značky.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MAR_TINA: no, co tak koukam online to moc nemaji,kde ho tedy nemam kupovat? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EXCITE: kaštanový krém Bonne maman. varuju tě, nezkoušej ho. Budeš ho pak kupovat pořád.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MAR_TINA: čím to máš podmázlý?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Jsem jako šla dělat houskový knedlík. Pak jsem zjistila, že nemám housky (nedala jsem teda nic) a ani vejce (dala jsem tedy bílek, co mi tu zbyl v lednici) a pak jsem si říkala, že to bude takový vybledlý, tak že bych tam trošku přidala kurkumy pro barvu, že jo. No. Malinko mi ujela ruka :D neva! :D Je to takové veselé, že? :D /vepřové na houbách, prostě mám těch hub pořád mrtě mrtí. Navíc jsem včera vyrazila do lesa na hodinku "na procházku", přičemž jsem zabloudila :D takže jsem tam nakonec byla víc jak dvě hodiny. A všude mě atakovaly houby! No a nech je tam, že.. :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    obyčejný palačinky, občas úplně nejlepší večeře :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    APRILMOUSE: No toto!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Na přání pubošů dýňové noky s kuřecim a špenátem :-)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ENDER: pravda, ten by to pekne doplnil :)
    ENDER
    ENDER --- ---
    POHODAVOLE: priste tam dej misto kyty bucek s kosti :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    PALEONTOLOG: kytu jsme delali hafokrat predtim, ale uprimne mi dost vadi cena, kdyz vezmu, ze je tam mega kost. Ona se da udelat dobre, ale je to slozitejsi a chybi tam tuk. Myslel jsem to dobre, ze bude vic druhu masa, ale je to blbost takhle delat dle me.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SENIN: byli tam dva. Jeden tam mel znamy a druhy byl v kuchyni. Obsluhoval nas typek okolo 30 a nejaky devce a oba byli v klidu. Na druhou stranu kamosky typek tam vari na druhy smene, tak je mozny, ze byli ovlivneni :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POHODAVOLE: furt to rikam, kejty se maji susit ve spajzu
    SENIN
    SENIN --- ---
    POHODAVOLE: pořád tam obsluhuje ten vzteklej italský (asi) majitel? Mě tam několikrát fakt naštval jak se k nám choval. Takže od té doby jsem tam nešla.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    PALEONTOLOG: oproti krkovici sussi a mene chutna. Tuk v krkovici byl top :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POHODAVOLE: kyta ztvrdla?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam