• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Dotaz s varenim souvisejici, snad nepohorsi. :) Jednoho clena rodiny hrozne moc nadyma cibule v jidlech typu francouzske brambory, gulas apod. Da se s tim na strane vareni neco udelat? Casto jsou to jidla, ze kterych se mi cibuli fakt nechce vynechavat, pripadaji mi bez ni chutove neuplny…
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    KOCHANSKA_CH: vic jich tentokrat nemám 😂
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Hráškové guacamole.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    APRILMOUSE: My chceme všechny obrázky.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    A pěkně všechny tři obrázky dostanete :D Krém z pečeného celeru a česneku a cibulové bagetky :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Vylepšili jsem podávání bramborových placek o kapustičky (navíc k zelí) a meltu (místo mlíka).
    Kapr je na stole, protože jsou Vánoce.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Musaka s šafránovou rýží

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: A “snehové gule”, kakaový korpus, ríbezľová marmeráda, kokosový puding.

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Kačka s lokšami

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já mám vždycky už při vaření radost, jaká je ta zelenina krásná na pohled. Kolikrát víc za syrova.
    Chystám na pomazánku a v troubě je telecí roláda s bramborem.

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Pizza stromečky ;-)

    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Po dlouhé době, moje pizza šneky s olomouckýma tvarglema ;p rajčatový protlak, koření (bazalka, tymián, oregano,italské koření na bruschettu) česnek, eidam, chedar, černé olivy, sušená rajčata, cibule, rajče, olivový olej z Portugalska (díky KAUCUK)

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Dneska srna po Burgundsku a bramboračky. Bylo to skvělý a crock pot je láska.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Pekla v troubě.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    KOCHANSKA_CH: tú rybu si vyprazala alebo dusila?
    BSB
    BSB --- ---
    tyhle soudkový krájím na třetinky :)
    BSB
    BSB --- ---
    BAAL: nenicaspico? :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Na stole byl kapr, tedy splněno.

    BAAL
    BAAL --- ---
    Možná to znáte, ale na instáči na mě vyskočil trik jak krájet cherry rajcata. Dají se na talířek, přiklopí dalším shora a nožem se projede prostředkem a je to super:) Už nikdy ty malý sráče nebudu krájet po jednom

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Přijel jsem do chalupy , kde se pohybuje více lidí a tak leckdy v lednici bývá cosi dobrého, říkám si už po cestě, aby to něco dalo , noale! nalezl jsem jenom od léta uleželý ovčí sýr s cibulí v olivovem oleji a kedlubnu, co by tak nevypadala ani po marinování v Antiscvrklingu, noale oloupaná prokoukla a ostré struhadlo - chruc chruc chruc a všechno to zamíchat , hurá je tu i sůl a kajenský pepř - no, nezbylo ani na fotku. .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam