• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    BAAL: ty chia si dělal jaký poměr? Mě to totiž strašně nechutná, ale s tím kokosovým by to mohlo jít ;)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MAR_TINA: Kromě pizzy tradiční (neapolská) mám na mysli sicilskou, potažmo takovou tu jakože foccaciu s rajčatovou polevou, myslím,že tomu říkají "sfincione sicialiano".
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ONDRAT: sem hodně natvrdlá, co, že mě pizza nenapadla :)
    spíš zamířím k KAIAFOX: , aby rajčata trošku zaplula do deky z těsta.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MAR_TINA: Pizza ,)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MAR_TINA: Házim rajčata na foccaciu (špaldová/semolina) - máme na zahradě malá žlutá, cherry a černá, s rozmarýnem a kalamata olivama je to pecka.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ILLUZE: spíš jsem měla na mysli, a to jsem nepopsala, nějaký slaný koláč, heboučké těsto a rajčata.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MAR_TINA: U nás boduje losos se špenátem a rajčaty, fotky budou v historii. A Baalovy noky s rajčaty a sýrem. Cuketa jako rolky s Parmskou šunkou s rajčaty.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Zrovna dneska jsem dělala banální brokolici Ina páře, ale s arasidovo sojovkovou omáčkou a je to bomba.

    BAAL
    BAAL --- ---
    ACIDQA: jo to kombo burakové máslo+limeta+palivé+zázvor můžu vřele doporučit v ruzných kombinacích to ted jedu pořád.
    WERKA
    WERKA --- ---
    MAR_TINA: Já mám na příležitostné vyzkoušení (třeba až dostanu mísu rajčat) uložený tenhle recept http://sincerehelena.blogspot.com/2023/08/galetky.html . Ale nezkoušela jsem ho ...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nemáte recept na něco slaného pečeného s rajčatama? Nějakou ultimátní věc?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: to vypada tak super, ze to asi v tomhle tydnu zrealizuju taky! Dik!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Rajčata, všude rajčata

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zas na téma: "Co s masem z vývaru". Měla jsem vyvařenou farmářskou slépku, uvařila jsem BBQ omáčku podle Grusovky a s její pomocí ochutila nanicovatou drůbež.
    Recept na barbecue omáčku od Lucky Grusové » Paleo Snadno
    https://paleosnadno.cz/recept/barbecue-omacka/

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CAMKA: dělal jsem ho přesně podle receptu níže.

    Hovězí guláš z kližky
    https://youtu.be/TIGgheMbW6I?si=za1QTgf4zJJBeW8I
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    POHODAVOLE: a podělíš se o detaily postupu?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Když jsem minule objednával ořechy na grizllym, tak jsem vzal pytel Chia, protože proto, tak mě napadlo že bych to mohl naložit s malinama přes noc do toho zbytku kokosového mléka ze včerejšího kari a je to fakt dobrý jako snidaně.

    BAAL
    BAAL --- ---
    Měl jsem hlad, doma žádné jídlo a na nákup se mi fakt nechtělo, takže jak s tím naložit, našel jsem v mrazáku ramen nudle, nějakej zbytek unaveného zázvoru, česneku a cibule, takže jsem vyrobil nějaký základ pro kari, přidal burákové máslo, med, spoustu papriček, limetu, nudle, jako protein jsem našel v lednici halumi a mátu z akce fort minulý týden. Celkově na to jaký to je punk to bylo moc dobrý:)

    #ZeŽivotaStaréhoMládence

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Vy mi ty chlapy rozmazlite!
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ... jeste sem si vzpomnel šatečky(šátky) mely luxusni krusticku z drobenky!! drobnost, ale takova ta tecka k dokonalosti! :O)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam