úvod
témata
události
tržiště
Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Rádi jíme...
LADY_MYSKA
---
---
19:49:07 26.7.2024
+14
Dnes koprova omacka podle Hanky Zemanove
KOCHANSKA_CH
---
---
14:02:59 26.7.2024
1 odpověď
+21
Zlak nachový (Coryphaena hippurus), také koryféna, doráda nebo mahi-mahi, je dravá ryba vyskytující se v teplých mořích celého světa.
Přílohou je beluga vařená na skus, s kurkumou, kadeřávkem a paprikou.
BAAL
---
---
12:53:47 26.7.2024
+9
prohrabnul jsem spajz a nasel jsem orzo koupene nekde pred pul rokem, cirznu na hummus, cesnek, nejaka jeta rajcata v lednici a nejak to dopadlo a HO obed na svete.
Jakl desert ananas&cokolada nanuk, z cokolady na vareni z lidlu, smetany a ananasu.
AXTHEB
---
---
20:45:03 25.7.2024
±0
LORD_DE_SEIS
: A loví v samoobsluze.
LORD_DE_SEIS
---
---
18:26:20 25.7.2024
1 odpověď
+6
MAR_TINA
: Oni nakupují na vlastní zahrádce, Kohn?
MAR_TINA
---
---
15:51:57 25.7.2024
1 odpověď
+12
Nakupovala jsem v pekárně, na farmě a na vlastní zahrádce.
SCIFI
---
---
14:16:40 25.7.2024
+22
Zrovna jsem jdu hodit domaci Vindaloo :))
LADY_MYSKA
---
---
11:39:03 25.7.2024
+6
Koupila jsem si sadu na curry madras
LADY_MYSKA
---
---
20:42:52 24.7.2024
+8
KOCHANSKA_CH
---
---
20:10:19 24.7.2024
+20
Lidé co dokážou nakrájet zeleninu a vrazit kus krůty do horkovzdušné fritézy.
LYNCH
---
---
19:50:49 23.7.2024
+15
nee tady neeee prosiim
VSICHNIMAME
---
---
18:41:32 23.7.2024
MICHELLEDANIELS
: proč?
MICHELLEDANIELS
---
---
15:14:56 23.7.2024
1 odpověď
-2
DOCKINEZ
: plus za odvahu v tomhle teple
DOCKINEZ
---
---
15:12:54 23.7.2024
1 odpověď
+19
Málo se ví, že v létě se naše rodina neživí jen vepřovými výpečky se zelím, ale pravidelně dojde i na lehčí stravu. Jako třeba dneska - směs teplý zeleniny ze zahrady a telecí tatarák se zamíchaným parmezánem.
OLIII
---
---
20:13:23 22.7.2024
+2
BAAL
: Tenhle fotopříběh na pokračování mě inspiroval objednat formičky. Kdyžtak sdílej další tunění:)
FERRYH
---
---
19:23:57 22.7.2024
+3
BAAL
: jeste posypka ze sekanych prazenych mandli ve slanem karamelu a bude to naprosto dokonale... :O)
BAAL
---
---
17:23:56 22.7.2024
2 odpovědi
+28
Nanuky epizoda dva, cas na polevu:-)
ILLUZE
---
---
13:56:45 22.7.2024
+13
U tchýně jsem ochutnala švestkový koláč s ořechy. Byl božský.
Doma jsem “sušila” sklenku s ořechy v karamelu a doteď nevěděla, co s ní.
Tak dnes na snídani jogurtovo rybízový koláč s ořechy a posypkou se skořicí ,-) A už asi nikdy jinak :)
WERKA
---
---
13:42:10 22.7.2024
+2
BRUKEV
: Recept tady
[DYSTOPIK @ Rádi jíme...]
a já tedy můžu poděkovat jmenovitě ID DISTOPIK (včera jsem byla líná hledat, čí recept to byl
BRUKEV
---
---
9:50:37 22.7.2024
1 odpověď
WERKA
: ten recept by se hodil, děkuji predem za cele osazenstvo teto skupiny
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam