• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIRAŽeny v hospodě
    Žena (nedejbože!) sama v hospodě -- zážity, dojmy, historky. Všechny barmanky, štamgastky a milovnice piva vítány. Chodíte rády (samy) do pajzlů? Existují pajzly, kde můžete samy vklidu být, pít a nikdo blbě nečumí a neotravuje? Co si o ženách v hospodě myslíte? Diskuze nejen pro vyznavače kultu piva :)
    rozbalit záhlaví
    KFF
    KFF --- ---
    Pěkný blog na dané téma: http://www.vyvarovna.com/
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    INDIAN: Ano, souhlas. Přítel je s tím v pohodě, chce aby mě práce bavila; věříme si. Někteří jedinci mají problém sami se sebou a pak si to musí kompenzovat žárlivosti a podobně. Problém baru to určitě není:)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ORISKOVANUTELA: to je myslim ze spis problem partnerskej + zarlivost nez vseobecne hospodou...
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Co nechápu, že někteří chlapi by nesnesly aby jejich přítelkyně dělala a barem.... Setkala jsem se s vic chlapa a tohohle nazoru; a všichni měli jeden stejnej rys - navrch ramena; jak jim všechno patří, sebevědomí a nevyzadany rady by mohly rozdavat; ale jinak zranitelní chlapečci, co si musí svou moc dokazovat tím že budou partnerce kecat do výběru (casto nejen) práce...

    Mě přítel dát na výběr jestli práce barmanky nebo on; volila bych praci; a jeho hodne rychle nakopala do zadku. Nejsem něčí loutka/oběť; a nechápu holky co si to nechají líbit. Jsme s přítelem oba dospěli a samostatný lidi, věříme si.. což bývá často kamen úrazu mi přijde. Ale proti gustu...

    Jedinej problém vnímám ve sladění rezimu s "normalne" pracujícím protejskem; (tzn 9 - 16; pondělí- patek); ale dá se to nějak zvládnout když se chce. V minulý práci jsem měla krátkej dlouhej týden, 10 - 19, a radši budu občas nevyspala když řešíme něco na bytě nebo tak než být permanentně nasrana že dělám job co mě nebaví jen abysme měli sladěny režimy ...
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Ha; diskuse pro me:) znam tohle prostredi z obou stran - jako sama na pivu; coz dost lidi nechape, a chlapi si myslej ze tam cekam zrovna na ne a casto me na neco zvou, na coz nemam vzdycky naladu, kor kdyz si myslej ze s nima skoncim po par drincich v posteli a ja musim po anglicku mizet; ale i tak me to bavi a mam z toho nekdy prdel :) (s pritelem bych si to nekdy rada vymenila, je spis introvert a byl by rad kdyby ho holky zvaly na drinky a ja bych si rada v klidu cetla nebo psala basnicky)

    Zaroven delam za barem; a pozitivni pristup k lidem dela (nejen) dyska :) praci mam rada, za pul rok ta barem piju vic tvrdyho alkoholu; a zlepsila se mi anglictina :D
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    S mejma dobrejma kamoskama sem propil cely svy mladi (ktery samo i po ctyricitce porad pokracuje) a vubec toho nelituju. Dnes ka sme sice vsichni do jednoho zodpovedny rodice se vselijakejma zavazkama, avsak porad se, byt jen prilezitostne, umime kvalitne zbourat.
    I moje zena je stejnej typ (stejne jako moje predchozi znamosti a vubec bych si vlastne nedoved zit s nakou abstinentkou). Nez sme meli deti, byli sme lehkejma stamgastama v jednom z mistnich pajzlu, bohuzel ted bydlime na malym meste s 2 hospodama s "denni" otvirackou, takze je to pro nas mrtvy a aspon si neco semtam otevrem doma pote co deti usnou.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Me sebevedome zeny s pozitivnim pristupem k chlastu neprestaly imponovat.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    a nikdo nediskutuje - to je vidět, že ženský patřej k plotně a ne do hospody :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam