• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEEPSériová obytná auta
    KCE
    KCE --- ---
    BASSMATY: osobne si myslim, ze je to strasnej bastl, zateklej a nekdo se snazil to pred prodejem trochu vylepsit aby to prodal. pokud mezi tvoje hobby nepatri rekonstrukce karavanu, hledal bych dal, podle me za ty prachy se da najit o dost lepsi, mozna nebude mit televizi lg, porta-potty vedle postele a 80w solarni panel, ale to jsou veci ktere si muzes dodelat sam.
    BASSMATY
    BASSMATY --- ---
    Ahoj, co si tak od pohledu myslíte o tomhle Fiat Ducato, stojí to za ty prachy? Tváří se to zachovale a najeto 150k, ale byla by to moje první koupě a moc se nevyznám, tak každá rada dobrá! https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/wohnwagen-wohnmobile/fiat-ducato-372518243/
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    Obytná Lada Granta je ruským bydlíkem, který nabízí levné cestování
    https://www.garaz.cz/...1001902?fbclid=IwAR0774Xllgn30wW4UpFR4eBGY6cUrtw9gFW-LiW3YEMp0yHWJWGu7K-HSUs


    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LUKACZECH: Jinak bytelnejsi.Je to obyc hlinokovo polystyrenovej sandwich. Nemyslim si ze by to byli nak bytelnejsi. kdyz sem vyrezaval diru na venkovni sprchu tak jsem se docela zhrozil :) Karmman co jsem mel predtim byl dost ze dreva, kupodivu byl i lepe zaizolovan.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LUKACZECH: Roller team Gran duca pegaso 63
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    SOJKA: prosimte, jak se jmenuje ta nastavba co na tom ducatu mas ? prijde mi to z fotky nejaky bytelnejsi nez ty eura mobily atd., co porad vidam.
    HERMANN23
    HERMANN23 --- ---
    KEIKIN: joo nebyla to naše nejšťastnější volba, po 14ti dnech sme zmizely do španělska
    PEEP
    PEEP --- ---
    LEPRASE: poprve vidim seriovou obytku s vanou :-)
    Ale zivit bych to nechtel..
    TROX23
    TROX23 --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    BALI_: jestli nevis, co se zivotem, tak je to idealni volba:-)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KEIKIN: tropicka krajina italie :)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Me to prijde jako cirej masochismus do neceho takovyho se pouštět
    BALI_
    BALI_ --- ---
    tak jo, dik za postrehy.. pokud bych to delal (jakoze teda ne) tak urcite kompletne a interier by sel celej pryc.. motor vypada fakt hrozne no.. a prihlaseni by mohl byt taky problem..
    ale uznejte, kara by to byla pekna ne? :D
    KOLCI
    KOLCI --- ---
    BALI_: je to příšernej pelech i podle fotek, což znamená, že na živo to bude tak tisíckrát horší. Bude to zateklý, tzn prohnilý a zralý na kompletní rekonstrukci. Pokud bys jí chtěl dělat pořádně (tzn ne to na prase nějak poslepovat aby to jezdilo), připrav si tak tisíc+ hodín na čistou práci, nebo peníze na někoho, komu ten čas zaplatíš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam