• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Ultimate hacks jsou teprve něco. Netrunner je jako kouzelník ve fantasy hrách. Začátek těžkej, ale od určitého lvl masovej vrah.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Tak já jedu takovej hybrid netrunner / smart weapon
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HAVANA: nakaza je pomala. Short circuit muzes spamovat a zabijet instantne dvojice. To samy burn. Samozrejme zalezi na cyberdecku, co pouzivas.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    AVATAR: Já teda nahodim nakazu, a pak je za chvilku hotovo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUCKOWSKI: ja jedu netrunnera ted a ve chvili, kdy jsem si vyrobil legendary hacky, se ta hra v podstate rozpadla, protoze vsechny zabijim jednim short circuit ci burnem. Vsichni umrou driv, nez me vubec uvidi a je z toho desna nuda.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BUCKOWSKI: Na konzoli se v autosavech nedá moc dobře vyznat a počet manuálních je omezený na dvacet. Samozřejmě jsem dělal čistku a přišel o to místo, kam bych se mohl vrátit :-) Ale neva, já si to zahraju znovu moc rád. Jinak teda zbraně na blízko mě nechytly, netrunner a vyladěnej mašinkvér v duetu s brokovnicí mi přišel jako jistota. Jo a vrhací nože teda, to jo. Ty mě bavily :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DEEFHA: To je pravda...

    Ale pokud vím, tak hra dělá tři prdele savů, takže možná nemusíš začínat úplně od začátku.

    Já si chci na second run dát ten secret ending.
    Zkouším jiný styl. Kosit s pomocí sandevistanu vše katanou je mnohem rychlejší než být netrunner. Ale netrunner mě bavil víc.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BUCKOWSKI: Jo, ale když si někdo (jako já) posere linii a přijde o jednu "celkem důležitou" postavu, tak se k některým koncům už nedostane :-/ Budu to muset rozehrát znovu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAVANA: Můžeš být v klidu, po konci Tě to vrátí před tu finální misi. Můžeš pak zkusit jiný konec.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HAVANA: Nějaký to omezení levem tam myslím je, ale už si to moc nevybavuju. Já jsem právě už od začátku spíš dělal všechno možný, jen ne hlavní linii, abych se trochu naboostoval :-) A vyplatilo se mi to.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Mám teď na ps5 nejakejch 70hodin, a sem tam nejakej glitch, asi dva nebo tři pády, jinak v pohodě..

    Jen tu hlavní linku mohli líp kouskovat, a třeba omezit levelem kdy se dostaví další část...je docela krátká a málem sem ji rushnul až do bodu odkud není návratu..
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1601058557083799553


    Další trailer z Dogtownu
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: přesně
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Jojo, to se me u Panam taky stalo u te mise na benzince, kdy drzela porad odstrelovacku v ruce... :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BUCKOWSKI: To mě zas včera večer po delší době zatuhl. :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tak po reinstall CP2077 jsem po cca 5 h (2 session) bez chyb, když pominu modely (třeba Panam stále držela pušku v ruce, i když začala cut scéna, kde si zakládala ruce a gestikulovala) a nějaké blbiny.
    Každopádně vypnutí neproběhlo a grafický glitche zatím taky ne.
    MELDA
    MELDA --- ---
    TRAGED: Ja ps4pro mam a tohle sem tam 100% nemel. Ale ja hral rdr2 na jine tv taky.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MELDA: IMHO PS4 Pro nabídka...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    MELDA: to bude asi neco jako ma Days Gone a Horizon treba. ty behaj na ps5 taky lip, ale ofiko patch to imho nema...
    MELDA
    MELDA --- ---
    ALESH: Jo sorry, ted sem si te spletl s Vitkem.. omyl.
    Jinak by ti to melo slapat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam