• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MELDA: Já ji totálně žeru při řízení, to je prostě parádní pocit.
    MELDA
    MELDA --- ---
    DEEFHA: Ta haptika mne dala dost zabrat hlavne u strileni :-) nez sem si zvyknul :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Loni na jaře jsem dohrál Cyberpunk a od tý doby si ho chci dát znovu, protože mi utekly nějaký trofeje, který s aktuální postavou už nedokážu získat (resp. chytře jsem si promazal savy a nedokážu se vrátit dostatačně hluboko zpátky). Mezitím vyšly nějaký další patche plus takovej ten bonusovej obsah k anime, který jsem na podzim skouknul, a taky jsem si koupil 4K OLED... No, takže včera jsem po jedenácti pivech usoudil, že nastal ten správný okamžik a pustil se do toho :-) Tentokrát jedu za ženskou, abych si mimo jiný mohl užít i romanci s Judy. Po 120+ hodinách za chlapa je to hroznej nezvyk, vůbec mi nesedí hlas a i samotný hlášky jsou jiný, no ale to se poddá. Skoro tři hodiny jsem se prokousával tutorialem a prvním úkolem, těch piv bylo přece jen trochu moc :-) Dál už pojedu radši střízlivej, hehe. Night City je pořád nádherný! A na PS5 haptika rulez.

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    zajímavá a debilní chyba > boostování staminy zhoršuje levelování athletics. Já byl strašně dloho zaseknuty na lvl 8. Perk, kdy sprint nežere staminu už mi levelování prakticky zastavil.

    Jediné řešení je reset perků.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAVANA: Tak já to minule asi posral a řekl jí, že do studia nepojedu. Teď jsem to dohrál a je to velkej bizár.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ROBIN_SNNS: jj, to vím, má nejlepší nohy a sandevistan... ať se to Judy nelíbí jak chce, tak na Fingerse se nešahá ;)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    BUCKOWSKI: Jo, tomuhle jsem dala přes držku a pak už si něj nemohla koupit jinde nedostupný cyberware :-(
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAVANA: tvl... tak tomu jsem se vyhnul... tak to mu večer nandám :) V současným runu jsem zatím nesplnil.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: Kdy se vlastně objeví tahle storyline s Riverem? Nebo Riversem... To jsem hrál jen jednou pro prvním runu.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    BUCKOWSKI: Ukrizujes ho na to video pro tu korpo režisérku
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAVANA: Já ho jednou hned zabil a podruhý se jenom kecalo až dokonce. Je tam nějaká akčnější možnost?
    MELDA
    MELDA --- ---
    HAVANA: Za me je to quest, jak hledas mladyho Randyho a jak se hrabes v hlave toho borca v komatu.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Můj oblíbenej quest, resp quest line je ta s joshuou...To je creepy as fuck.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    oblíbená scéna

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DEEFHA: Ale to je jediný.
    Jo, chvilku to stačí, ale taky bych si třeba zkusil nějaký ten gig.
    I když na lvl 50 jsou všechny na minutu....
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HAVANA: A co těch asi osm různých konců, to není motivace? Já jsem si to teda vždycky po hození zpátky před point of no return ještě párkrát dál, aby to vždycky dopadlo trochu jinak :⁠-⁠)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Co mě ale sere, že tam není žádnej end game content...

    Gameplay a ten svět je zabavnej, ale nemám moc proč ho znova zapnout..

    Kdyby tam byla možnost třeba replay mise nebo kseftu nebo něco takovyho...nebo aspoň new game plus
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    BUCKOWSKI: To byl strasnej pain ten quest..vůbec sem nechápal co mám dělat a jak to ukončit...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DFOJTIK: jj, já ti věřím, jen se ptám :)
    DFOJTIK
    DFOJTIK --- ---
    Jinak jsem tu chybu poslal k reseni autorum. Ozvali se cca mesic a pul pozdeji, omluvili se a psali ze se pokusi chybu odstranit. Posilal jsem jim i save s tou chybou. Opraveny save mi neposlali, ale ja uz nejak v te dobe stratil potrebu to dotahnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam