• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    docela me zajímá, jak moc to bude jiný s úplně novou postavou... koukal jsem, že technik už třeba nemá žádný perky na crafting, což mě dost překvapilo
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUCKOWSKI: jj bude to po tom jejich streamu myslím
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Update na 2.0 dnes v 9:00 pacifického času, takže u nás v 18:00.
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    BUCKOWSKI: díky..už mě vysvětlit Beardy v poště..nák mě to nedošlo,)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: Já to aspoň porovnám, já to jednou dohrál před nextgen update, s jinou postavou po něm. Nelituju. Tohle bude dost jiná hra, jen teda vím, co se bude dít...
    KALTY: já mám v plánu si udělat save obou současných postav ještě před úpravou toho stromu a všechno ostatní smažu, abych se v tom vyznal. Pak si bude možnost s tím experimentovat.
    Když o tom přemýšlím, tak by to chtělo si ty savy udělat než stáhnu ten update, kdyby náhodou to chtělo udělat hned po startu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    CRAZYHBO:
    je to gig "The heist" - vlastně ten největší zlom, když ukradnete kufřík a snažíte se utéct, tak komunikujete s T-Bug, aby Vám našla cestu. V tu chvíli jí usmaží a vy pak utíkáte balkonem už bez její pomoci.
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    Tak já znova rozehrál..na PS5 tentokrát..a padá to stejně,)((???))
    Jeden dotaz..
    Jdu najednou k sitařce a zjistím že T-bug je mrtvá??nák mě uniklo že s to stalo..někdo info k tomu??
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUCKOWSKI: no vypadá to dobře a hlavně nemusíš levelovat assaultky, abys měl body na utrácení, když chceš jet pistole. Athletics a podobné.
    Má to více aktivních prvků a jen mi to tedy stíží výběr, jak to budu chtít hrát sakra :D
    MELDA: taky jsem nedohrál ani jednou. Poprvé po vydání 120h a pouze lvl 21. za netrunnera a druhou nedávno a nedojel jsem to právě kvůli tomu, že už si počkám na vydání 2.0 a FL. A to jsem jel lvl 23. s katanou, pistolí a sniperkou :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Jojo, podzim se blizi, zima bude dlouha a ja sem CP2077 jeste ani jednou nedohral...takze si to definitivne rozjedu na novo a sfouknu to pak i s tim DLCckem a bude :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Konečně jsem měch chvíli si hrát s tím bulid plannerem - kurva - tam nezůstal kámen na kameni - takže třetí run si klidně můžu dát zase netrunnera a stejně to bude jiná hra.
    TOFI
    TOFI --- ---
    GOG nabízí zdarma tematický Cyberpunk balíček - Zing
    https://www.zing.cz/novinky/96453747/gog-nabizi-zdarma-tematicky-cyberpunk-balicek/
    TOFI
    TOFI --- ---
    TRAGED: oni chteli rict, sorry ale nestihli jsme to optimalizovat takze se vam bude sekat i na tech nejdrazsich kompech, se s tim smirte
    MELDA
    MELDA --- ---
    TRAGED: No ja to u PSka zkontroluju a profouknu 😀
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Poláci mají zas sílacke kecy ...


    Before the release of Cyberpunk 2077 Update 2.0 and Phantom Liberty, please check the conditions of your cooling systems on your PC,” warned Pierściński. He continued to say that a CPU on 8 Core could reach as high as 90%, which won’t do PCs any favours
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ROBIN_SNNS: Tak nový obsah i funkce byly i v minulém update.
    Bacha, uodate na verzi 2.0 a DLC jsou dvě rozdílné věci.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ROBIN_SNNS: ja teda doufam, ze si to tentokrat pohlidaj. Ale kdykoli doufam, tak jsem pak zklamanej :D
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    BUCKOWSKI: Nový obsah, nové funkce? Kdyby nebyl, hodně bych se divila.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    LEDOFREDO: very nice...

    Tak možná přímo ten planner na nástěnku:
    Home of the Cyberpunk 2077 universe — games, anime & more
    https://www.cyberpunk.net/en/build-planner
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ROBIN_SNNS: Nevybavuju si bugfest u nextgen update, naopak opravili známé problémy. To ovšem nutně neznamená, že by teď být nemohl. To je pravda.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    LEDOFREDO: Je tu letos přetlak RPG, takže sice zakoupeno, ale maximálně na chvíli vyzkouším a pak odložím a počkám až se přežene bugfest.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam