• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    LOGO: Phantom Liverty je dějově za Voodoo Boys v Pacifice. Kdykoliv za tímhle bodem v příběhu je DLC otevřené.
    LOGO
    LOGO --- ---
    Lamí dotaz - když mám rozehranou hru - přikoupím to rozšíření - to se jako v tý hře rozjede kdy? Je třeba lepší to vzít zase od začátku, nebo to rozšíření se někde v průběhu hry "vetkne" do toho příběhu? Ptám se jako blb, ale nejsem takovej pařan a ještě jsem nikdy nic takovýho nekupoval. Dik za odpověď.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    They wil burn! ;-)

    New Cyberpunk 2077 Mod improves the quality of Path Tracing by increasing the number of rays and ray-bounces
    https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/new-cyberpunk-2077-mod-improves-the-quality-of-path-tracing-by-increasing-the-number-of-rays-and-ray-bounces/
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    tohle by mohlo někoho zajímat... mimo jiné třeba o tom, jaký má vliv dokončení datadisku na konce hlavního příběhu. autor textu se snažil minimalizovat spoilery: https://kotaku.com/cyberpunk-2077-phantom-liberty-how-to-unlock-new-ending-1850871301
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    já to hraju počtvrtý a počtvrtý za corpo background. líbí se mi, že je to pak pro mě fucking personal od samotného začátku až po john wick konec.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak co, lofani, uz to nekdo pustil? :-) Kolik to stahuje na PS5? :-)
    Jinak teda ja si to zatim nechavam, jako darek k vanocum. Tak tu hlavne zase nezapomente schovavat spoilery.
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    Zásadní problém nového playthrough je, že mě všechny tři backgroundy tak nudí že si neumím vybrat :D

    Tak se nedostanu ani k character creation :/
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Jestli to chápu správně, tak dnes o půlnoci konzole a o dvě hodiny později PC:

    No matter what country and timezone you're in, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty releases on consoles at 12am on Tuesday 26th September.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BUCKOWSKI: jj provereno vcera. Zsadninpro lapani cyberpsychos
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JVMLOK: tak potvrzuju, ve verzi 2.0 bez nastavení žádného perku prostě skočím na hajzla a sejmu ho, perk netřeba
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JVMLOK: ani nevím, ale jsem přesvědčen, že to šlo udělat... možná i bez perku
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Cyberpunk 2077's Edgerunners Easter Egg Brings The Waterworks
    https://kotaku.com/cyberpunk-2077-2-0-update-edgerunners-anime-easter-egg-1850864822
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BUCKOWSKI: Dobrej. Hele nasli jste tam neco co odpovídá tomu Panther - silent útoku z výšky...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    No, ono i DLSS3 s FG se chová podivnê. Sice mám 91fps, ale zároveň podivný stutter. Nějak ten FG hapruje.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NAGASAWA: už jsem na to přišel, dělá to dlss, když tam dám xess, tak to jede
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HONCKA: Na stejnej grain si stěžovali i lidi s PS5, tak to bude nejspíš širší problém.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Tak jsem taky spustil znovu 2.0 s novou 4080 a háže mi to divnej grain (film grain mám vypnutý) nevíte co s tím?

    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    TRAGED: no tohle policejní auto má přímo na střeše kulomet a rakety a to každý auto určitě nemá.. jestli jede nějak ručne střílet z okýnka to netušim
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    SWAMP_ASS: náky hadry máj bonusy co sem koukal-armor , rychlost přebíjení..atd

    Jinak za mě fajn vzdálenější pohled při jízdě..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam