• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BUCKOWSKI: jj provereno vcera. Zsadninpro lapani cyberpsychos
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JVMLOK: tak potvrzuju, ve verzi 2.0 bez nastavení žádného perku prostě skočím na hajzla a sejmu ho, perk netřeba
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JVMLOK: ani nevím, ale jsem přesvědčen, že to šlo udělat... možná i bez perku
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Cyberpunk 2077's Edgerunners Easter Egg Brings The Waterworks
    https://kotaku.com/cyberpunk-2077-2-0-update-edgerunners-anime-easter-egg-1850864822
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BUCKOWSKI: Dobrej. Hele nasli jste tam neco co odpovídá tomu Panther - silent útoku z výšky...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    No, ono i DLSS3 s FG se chová podivnê. Sice mám 91fps, ale zároveň podivný stutter. Nějak ten FG hapruje.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NAGASAWA: už jsem na to přišel, dělá to dlss, když tam dám xess, tak to jede
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HONCKA: Na stejnej grain si stěžovali i lidi s PS5, tak to bude nejspíš širší problém.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Tak jsem taky spustil znovu 2.0 s novou 4080 a háže mi to divnej grain (film grain mám vypnutý) nevíte co s tím?

    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    TRAGED: no tohle policejní auto má přímo na střeše kulomet a rakety a to každý auto určitě nemá.. jestli jede nějak ručne střílet z okýnka to netušim
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    SWAMP_ASS: náky hadry máj bonusy co sem koukal-armor , rychlost přebíjení..atd

    Jinak za mě fajn vzdálenější pohled při jízdě..
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak downloaded možná - v menu je tlačítko na koupení DLC, které nemám aktivní, takže staženo asi ano, ale přístupné až 26.9.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Píše mi to v MENU:
    Phantom Liberty downloaded - pls retrun to main menu to access new content.... what...??
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    SWAMP_ASS: některé ale mají jakési "perky" našel jsem čepici co má +6% melee dmg
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SWAMP_ASS: Což mi teda z praktické funkčnosti přijde padlé na hlavu.
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    CRAZYHBO: Jj, hadry už nemaj stat obrany, vše je už jen v cyberware.
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    TRAGED: jde to jen z některých aut, buď kulomet nebo rakety..teda pokud se nepletu, ještě sem se k tomu nedostal ..

    Já sem včera jen hodinu strávil tím že sem překopal postavu..docela dost změn..
    Nák to otvírání perku po sekcich je zvláštní, předtím si stacilo najít perk cos chtěl a doklikat na určitéj level dovednosti cos chtěl...

    Jak je to atributama u oblečení?to teď jedeš ten Armor u kyberweru jen?
    Jinak za mě už pár chybiček, já sem těsně před updatem našel tu pistol Spajk? a tam je její plná funkčnost závislá na perku kterej už tam není,)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PENTAFEKTEK: Strilet z auta neni o typu, ale o tom, ze ho pridali v 2.0 obecne, ne?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    PENTAFEKTEK: mám stejný plán

    ten překopanej strom do existující postavy je prostě zmatek nad zmatek, vlastně nevím, co umím, protože ani přesně nemám přehled, co všechno jsem naklikal

    předělaná je funkce telefonu a zpráv, to bylo potřeba, jako sůl

    Tajný konec je top
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    tak jsem zkusil honičku s policajtama a dobrý... nevim jestli už něco z toho nebylo v 1.6 protože jsem policejní přestřelky nevyhledával ale dobrý to je... někde od 3 hvězdy se do akce vložili policejní roboti, ukradl jsem policejní ozbrojený obrněný auto ze kterýho jde za jízdy střílet a docela sranda to byla... bohužel, sráží to ten jízdní model kdy jdou auta neustále do smyku a nedá se uplně dobře ujíždět... ten je nahovno už od začátku, ale od dob náhodnýho spawnování policajtů hned za zádama je to velký zlepšení

    sere mě ten překopanej a zresetovanej strom, ale spíš mě sere že už to zažívam podruhý protože při 1.6 to zresetovali taky... na druhou stranu mapu mam vyčištěnou a krom náhodnejch přestřelek a těch policajtů už tam stejně nemam co dělat takže mě to vlastně zase tolik nevadí
    a konečně jsem od vydání narazil na svůj první větší bug.. kdy po vyčerpání možností dialogu u jedný otázky už nešlo položit další otázku i když vim že tam ta možnost je

    takže můj plán teď je DLC a pak potřetí basic game s novou postavou a zkusim to uhrát na ten tajnej Johnyho konec
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Zatím není moc o čem referovar. Samotný update přinesl nějaké encountery navíc a změnu systému. Zatím jsem spíš zmatený. Takže počkat ještě týden a pak nová postava a DLC.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam