• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Judy v 7 ráno :)

    MELDA
    MELDA --- ---
    NAGASAWA: Me do toho brutalne vtahla nova lokace Dogtown.
    Super pribeh.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HOWKING: Mno zkusím se do toho ponořit. Dík. Chvíli si na ten implantat budu muset zvykat.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Mám takovou jednu mechaniku, jak se identifikovat s postavou - vžit se do ni. Chodím před uložením hry a skončením pro tento den domů, kde se svlíknu, odlíčím (hraju za ženskou), tím se vidím v zrcadle, pak si dám sprchu a jdu spát a teprve pak sejvuju. Stejně, když začínám, tak před odchodem z domu se oblíknu, nalíčím vyberu zbraně podle chuti a jdu "do práce". Taková blbina, jak si to co nejvíc přiblížit "virtuální realitě" a vtáhnout se do hry, ale mi to strašně pomáhá.
    (s chlapem bych se asi neodličoval, ale třeba před spaním sundával náušnici, nebo tak, prostě něco, abych se viděl v zrcadle)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NAGASAWA: Přesně tohle jsem napsal před půl rokem do auditka "dohrál jsem". Nebo hodně podobně. Teď mám za to, že nic lepšího jsem nikdy nehrál, i když s každou opravou je tam víc a víc chyb, ale fakt se strašně bavím.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    FORTRESS: Mnoooo oukej.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    NAGASAWA: Vydržel bych.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NAGASAWA: já vlastně nevím...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KID_MCHUTT: Poslední dva dny si říkám, jestli je to můj problém, anebo i dalších. Neříkám to proto, abych hru někomu znechutil atd., ale sakra vůbec se do toho taky nemůžu dostat. Vzal jsem onehdá bundle a po prvních třech hodinách to proste neseplo. Připadám si zahlcenej mechanikami, V je strašně nesympatickej a místo identifikace s postavou si připadám spis jako divák. Menu jsou nepřehledný, práce s inventářem je voser a u zbraní mám zatím pocit, ze má smysl vybírat jenom ty s nejvyšší dmg a ne typy pro konkrétní situace. Bullet sponge jsou příšerný a nezabavny. Občas se tam odehrávají podivný situace, jako když random auto za mnou bezdůvodně vybuchne a podobně. Jsem teda dost rozpacitej. Zlepší se to? Bude to strhující? Stačí napsat - ano, vydrž. Díky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MELDA: buď rád, mně ten release zřejmě tak znechutil, že se mi i přes opakované pokusy nedaří do té hry dostat... :/
    MELDA
    MELDA --- ---
    Par cvakancu ze hry 😀 Jako libi se me tam.
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ROBIN_SNNS: ad munice - já zatím nenarazil na případ, kdy bych potřeboval vědět, kolik jsem našel munice, nebo kolik mi zbývá do maxima... jediný co potřebuju vědět je, jestli mi náhodou náboje nedochází. a když vidím, že dochází, tak vlezu do výroby, vyrobím plný počet (ten posuvník nedovolí vyrobit víc, než maximum) a střílím dál. to je celý. takhle jednoduchý mi to vyhovuje a zatím jsem to musel udělat jenom asi dvakrát, protože mám asi nějakou úchylku na vybírání všech bedýnek s náboji. :D
    LOGO
    LOGO --- ---
    FIONOR: to mně přijde taky lepší, mít jen dva, než předtím, kdy ses mohl léčit pořád dokola.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam