• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAGASAWA: Za me je hra rozdelena do aktu - nektere jsi opravdu jenom divak. Vydrz nez se odemkne 3 lokace, pak dostanes svobodu a moznost se soustredit na mensi lokace a questy. Ze hry se stane vic jako Judgement a mene jako David Cage.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: zkus se naladit tim anime. jinak te chapu. mesto, svet je peknej, ale taky to pro me neni upe vono


    MELDA: to mas asi vyply vsecky ty chromaticky aberace atd. vid? ja to mel defaultne zaply, ale vidim pak furt jak nametenej



    HAVANA
    HAVANA --- ---
    NAGASAWA: Měl sem to stejně. Dokonce sem řešil i refund, kterej ale ps nemá. A tak sem tomu dal šanci...a najednou bum a úplně sem se do toho ponořil.
    A dokonce sem dělal to co moc často nedělám. Jel si roleplay a po nějaký náročnější misi sem prostě vzal auto a jako pravej nomad se jel projíždět po pouští
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    NAGASAWA: Problem Cyberpunku je, ze se poradne otevre az tak po deseti hodinach kdy se ti dostane vetsi volnosti. Jakmile do sebe nacpes poradnej kyberware a rozjedes si svuj styl tak je to paradni. Nektere questy jsou take naprosto vyborne, dabing bych vyzdvihl. Ja treba rad vyskakam double jumpem na kryty bod, odkud rozjedu kyber masakr pres kamery...pak vycistenou lokaci doprobehnu s katanou nebo kudlankou...bouchacky temer nepouzivam.
    MELDA
    MELDA --- ---
    NAGASAWA: Me do toho brutalne vtahla nova lokace Dogtown.
    Super pribeh.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NAGASAWA: Přesně tohle jsem napsal před půl rokem do auditka "dohrál jsem". Nebo hodně podobně. Teď mám za to, že nic lepšího jsem nikdy nehrál, i když s každou opravou je tam víc a víc chyb, ale fakt se strašně bavím.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    NAGASAWA: Vydržel bych.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NAGASAWA: já vlastně nevím...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KID_MCHUTT: Poslední dva dny si říkám, jestli je to můj problém, anebo i dalších. Neříkám to proto, abych hru někomu znechutil atd., ale sakra vůbec se do toho taky nemůžu dostat. Vzal jsem onehdá bundle a po prvních třech hodinách to proste neseplo. Připadám si zahlcenej mechanikami, V je strašně nesympatickej a místo identifikace s postavou si připadám spis jako divák. Menu jsou nepřehledný, práce s inventářem je voser a u zbraní mám zatím pocit, ze má smysl vybírat jenom ty s nejvyšší dmg a ne typy pro konkrétní situace. Bullet sponge jsou příšerný a nezabavny. Občas se tam odehrávají podivný situace, jako když random auto za mnou bezdůvodně vybuchne a podobně. Jsem teda dost rozpacitej. Zlepší se to? Bude to strhující? Stačí napsat - ano, vydrž. Díky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MELDA: buď rád, mně ten release zřejmě tak znechutil, že se mi i přes opakované pokusy nedaří do té hry dostat... :/
    MELDA
    MELDA --- ---
    Par cvakancu ze hry 😀 Jako libi se me tam.
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ROBIN_SNNS: ad munice - já zatím nenarazil na případ, kdy bych potřeboval vědět, kolik jsem našel munice, nebo kolik mi zbývá do maxima... jediný co potřebuju vědět je, jestli mi náhodou náboje nedochází. a když vidím, že dochází, tak vlezu do výroby, vyrobím plný počet (ten posuvník nedovolí vyrobit víc, než maximum) a střílím dál. to je celý. takhle jednoduchý mi to vyhovuje a zatím jsem to musel udělat jenom asi dvakrát, protože mám asi nějakou úchylku na vybírání všech bedýnek s náboji. :D
    LOGO
    LOGO --- ---
    FIONOR: to mně přijde taky lepší, mít jen dva, než předtím, kdy ses mohl léčit pořád dokola.
    BOXY
    BOXY --- ---
    Jakkoliv můžou být patche 2.x nedoladěné, dělá to jednu naprosto dokonalou věc - zvětšilo písmo v UI. Tu hru mám koupenou ví než rok a teprve teď ji můžu reálně hrát (55' televize se sedačkou asi 3m od ní), tak jen info, kdyby to měl někdo podobně jako já, ať ví. Jediný problém je časování. Kdybych to byl býval věděl, že vyjde, nekoupil bych si před 14 dny Baldurs Gate III. To už je snad na neplacené volno v práci toto :-D.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    ROBIN_SNNS: Stimpacky a granáty jsou neomezené - máš dva s cooldownem
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja hsem ok. zatim krom dvou padu hry, kdy proste zcernala obrazovka a hra skoncila chybou, tak sem nenasel zadny vyraznejsi error. Mam v tom nahrano dobrych 20 hodin.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Současný 2.xx update mě štve čím dál víc.
    CDPR bonusové oblečení má v popisku, že jde upgradovat, ale nikde tuto možnost nenacházím
    Dál mi hra automaticky rozkládá všechny sebrané zbraně. Tentokrát to není perkem a rozhodně jsem nenašla způsob jak to vypnout.
    Update mne též okradl o všechny až na dva poslední stimpacky.
    Taky se nedozvíte, kolik máte munice a kolik zbývá do maxima. V inventáři munici nenajde a informaci o počtu nesené munice se dozvíte buďto pouze vybavením zbraně nebo přepnutím do výroby.
    Limity max. počtu nesené munice zůstaly, navzdory tomu, že vývojaři udělali už z tak akčního rpg akční bojovku.
    Jo a zmizely bonusové perky k hackování terminálů na peníze.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ZAK: Má GOG verze žere po dnešním patchi 77,1GB. Plus musím kvůli dalším záplatám udržovat již níže zmíněný objem volného místa na SSD.
    ZAK
    ZAK --- ---
    a kolik vlastne zabere na PC CP77+PL dohromady?

    ted me samotnej CP77 zabira jen 56GB, a mam za to, ze to kdysi bejvalo i o kus vetsi.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PENTAFEKTEK: Co mám říkat já, tenhle "malý" patch vyžaduje 83GB volného místa na mém SSD...
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    tyve, človek že si před prací chvíli zahraje a bum..
    UPDATE 2.01 .. 38gb .. XSX
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam