• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Hod lokaci toho mista, ja se tam schvalne vyskrabam dneska taky a nahodim fotonu vlastovky.
    Jako prijde me to hodne downscale rozliseni.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: No to není o moc lepší, akorát tam tehdy byla mlha a tak to skrývá asi nedostatek detailů. (což byl asi úmysl - asi nepočítali s tím, že se tam někdo vrátí za slunečného počasí a že to vůbec najde kudy se tam bez příběhu dostat)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tady je to markantně vidět na tom stole v podchodu:


    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Vim, jak to myslis, ale tohle me prijde fakt otresnej vysledek.
    Ja odtam mam tohle, kdyz sem si bliknul toho draka.

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A je pravda, že po udate 2.02 se mi viditelně zkrátila vzdálenost, kam se vykreslují detaily. Jak jsem si kdysi pochvaloval, že tahle hra netrpí tím, že se 20m před vámi objevují věci, když se blížíte, ale rendruje až na hranici jejich viditelnosti, tak to teď neplatí. (a v nastavení na to žádné šoupátko není)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: No tak to tam prostě vypadá. Je to ta trasa, kudy šel průvod a asi aby stihali vykreslovat davy lidí a vznášející se draky, radikálně ubrali na detailech. A když tam nikdo není, tak to bije do očí.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Tsi kraso.... jako ja jsem od tebe videl plno krasnejch screenu, ale tohle vypada, jakoby si to hral na kalkulacce? Co je?
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jako musim uznat, ze ty posledni aktualizace tomu dali punc, ta hra je fakt tuze pekna. Narazil jsem na plno novejch vozidel, fakt uz je to moc hehky. A ta atmosfera z tech mist fakt sala.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Člověk se tak toulá. Procházel jsem si cestu celé té akce s Gorem při slavnosti a jak tam bylo prázdno, víc jsem se kolem koukal a ...


    HNZ
    HNZ --- ---
    tyjo ten Delmain quest Epistrophy je hustej! super popkulturni odkazy :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: myslím, že je to to molo, kde končí poslední závod s barmankou, ale když to zadáš do googlu, tak Ti jí najde
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Mrknu po ni... 😀
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: S mobilem si hraje, až dostane své klíče :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: Tahle stojí na molu a hraje si s mobilem.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Obavam se, ze to je rostenka, ktere sem rozstrilel jeji zakladnu 😀
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: No to je ta ženská, to tam pláče, že ztratila klíče :) (Když ji je najdeš a ona ti děkuje, objeví se ji to jméno nad hlavou :D)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja kurva nevim, kdo je Angie? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam