• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: Tak já mám naboostovanýho blázna na LVL 50 a uloženou pozici před schůzkou s Hanako ve verzi 1.6. Jinými slovy si můžu snadno nastavit libovolné vlastnosti a perky a dojet si ten dogtown stokrát jinak.
    Ačkoli jsem preferoval hackování, tak mi teď prostě víc sedí Sandevistan a headshoty / katana. Nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych jel na body a berserk. Láká mě to házení s těly nepřátel, ale takový herní styl mi není moc blízký.
    MELDA
    MELDA --- ---
    No, ja spis prave koikam, jak me to DLC PL zasahuje dal do pribehu i potom, co mam dojem, ze jsem ho dohral 😀
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    obecně vlastně nechápu, že tam Alt nijak nefiguruje... ale nevermind

    Teď jsem si dal další konec PL a teda naprostej masakr mise...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JVMLOK: tak konců DLC je tam víc, minimálně jeden ukončuje i celou hru, další umožní pokračovat dál.

    To, že si navzájem odporují není úplně blbě. Ani Alt neví všechno.
    Ale víc to nechci rozebírat, protože bez spoilerů i nejde.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja Liberty dokončil způsobem, kterej mi další možnosti pro ending nedává. I když varianta je zajímavá, O to víc, že v podstatě popírá dilema nabízené Alt v hlavní hře
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: za mě naprosto super DLC, trošku mi sice do hlavního příběhu nesedí to propojení Dogtownu a NC, ale samotný příběh Dogtownu a to prostředí se mi fakt líbí.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Za mě DLC super
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: DLC si chystám asi na Vánoce :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Mně přijde zajímavej i konec "tower" z DLC.
    Misty s normálním účesem je kočka...
    Víc raději neřeknu.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JVMLOK: Já už vyzkoušel všechny i ten skrytý a jak se všem líbil (někdo tu říkal, že je i nejlepší) tak mě to fakt nesedlo. Aby Johny takhle zkrotl, to je nesmysl. Nejvíc se mi líbil ten s Aldecados a zahraju si ho asi znova.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Eh...prvni walkthrough za mnou, ještě zkusím ostatní konce, ale to finále, které jsem si zvolil jako první (The Sun), bylo překvapivě...meh...
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Tak jedu to v RT.. mozna sem si toho jen nevsimnul.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Mrknu se
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: a hraješ na PS5 v ray tracing módu?
    Performance mi to nedělal, ake schválně otestuju.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Tohle se me nedeje, neho to nevnimam. Neni to v nastaveni nejak?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Ale postěžiju si na něco jiného. Nevím, jak na jiných platformách, ale na PS5 v ray tracing módu je po patchi na CP 2 (2.02) je zoufalá vzdálenost vykreslování detailů.
    Třeba mířím ke zdi a až když jsem cca 10 m od ní se na té zdi objeví nápis....
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    LOGO: tak absolutně bez problémů. Jsem až čuměl, jak moc to nakládá, já totiž moc granáty neházel. Mám je na maxu a dav nepřátel tři granáty prostě rozřežou na....

    Ale funguje tedy bez problémů. Strobo show jede bez lagů a sekání. Ray Tracing verze na PS5.
    LOGO
    LOGO --- ---
    BUCKOWSKI: zkus, to mě zajímá. Já jsem tyhle granáty kvůli tomu přestal používat, neboť to se nedá. A přitom to vypadá herně fakt dobře. Mám xbox series
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    LOGO: schválně zkusím hodit všechny 3 najednou a dám vědět, jak se to chová u mě
    LOGO
    LOGO --- ---
    Tak já to hraju na xbox, a když při boji nahážu ty lejzrový granáty, to bliká jak stroboskop, tak se to začne sekat jako prase, neboť stroj to prostě absolutně nestíhá.
    Což vnímám jako celkem fail, neboť nechápu, proč to do tý hry vůbec dávají, když to pak nestíhá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam