• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    MELDA
    MELDA --- ---
    A me sere, ze sem asi zjistil, ze sem patrne rozebral na dily nejakou legendary zbran, konkretne kladivo :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    FIONOR: what...??? tvl... jdu hledat
    GASI: GUTS - zeleno růžová brokovnice Carnage
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    BUCKOWSKI: už je to vyřešené, jen to není tak extrémně rozšířená informace (je v tom hromada QR kódů, jeden program v pythonu, který symbolicky tvoří nápovědu, lokace která funguje jen za určitých okolností a videohra ve videohře...)
    GASI
    GASI --- ---
    BUCKOWSKI: Bundu mám, ale brokovnici ještě ne. Jak se jmenuje? Třeba ji mám ve zbrojnici a ani o tom nevím :-D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já se hlavně divím, že nikde ani vidu ani slechu o tom magenta kódu na těch čzyřrukejch sochach... záhada, která zatím nemá řešení
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    a takovej ten peknej message: We know who you are, dont try to find out who are we :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JAZZZ: Jojo :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JAZZZ: je tam od update 1.6, stejně jako možnost najít Davidovu bundu nebo Rebečinu brokovnici.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    juu na kraji megabuilding H4 (pobliz je fast travel) jsem nasel BD se scenou z Edgerunners :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: mělo tam být něco...

    CP 20 a PL asi 12
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Ty jo, nevim... tahal jsem update a chtelo to po me 20gb mista
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: Plus Phantom Liberty nebo přes 10
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A ještě jsem se zapomněl pochlubit - z toho mého oblíbeného místa na věži nad bankomatem u Judyina bytu jsem vystřílel celou NCPD. Tam prostě na vás nemůžou. Měl jsem pět hvězdiček a už žádní další nepřijížděli. Zásoby došly :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Já to žiju v podstatě jak kdysi byla ta IBM simulace Second Life. Chodím spát po půlnoci. Ráno vstávám. I když mám všechny byty, bydlel jsem jen u Judy. Ale když se to teď tak pokazilo (viz video), tak asi budu bydlet na Corpo. V mega bloku mě deprimuje na gauči smutně sedící Johny. :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Tak ja spat nechodim vubec :-)
    Az ted s Panam pujdu 😀
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Možná si ponocoval. Ono to bylo vždy ráno. Mezi sedmou a devátou.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Fakt si to absolutne nevybavuju a to sem v tom stravil desitky hodin.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Dyť toho bylo plné město. Nebylo vidět z okna na zem ani z Corpo Plaza bytu.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Aha, jako ja si pamatuju pisecnou bouri v ramci ukolu s Panam, ale jako vic moc ne. Asi sem dlouho nebyl v pousti.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ty písečné bouře po ránu už tam přece byly. Já si kvůli toho přispával do oběda, protože mě to štvalo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam