• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABSURDSCUM- Supermax open world survival
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Mapa bude zhruba 3x větší a ingame mapa brzy zmizí. Bude vojenský kompas a vyrobitelný kompas+ možnost najít části mapy...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    MATT: Však to všechno bude. Jak říká týpek ve videu, spousta věcí je hotová, ale můžou to přidat až k tomu budou dodělaný animace, nebo postupy. Je to pre-alfa a je zatím vytvořeno jen 30% hry...
    MATT
    MATT --- ---
    ja cekal, ze to bude vic survival a vic se budou uplatnovat ty "novy" mechaniky, z videii si vybavuju treba moknuti obleceni. chybi mi moznost vyvarit si cistej obvaz ze spinavyho. pri desti mi nsel zapalit ohen ani v baraku. tak doufam, ze zamakaj a nenechaj se ukolibat milionem prodanejch kopii. zatim jsem zkousel jen single player.
    CICIN
    CICIN --- ---
    ABSURD: Jojo taky se občas ve sprše zasním:D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Tak malej výcuc. Budou ženský postavy, možnosti upgradu postavy za famepointy, vozidla všech druhů, npc postavy jako obchodníci, doktoři atd., možnosti hackování a ovládání robotů, dronů, zvířat, zombů a jiných hráčů, rozšíření mapy a měst, spousta zbraní, možností kraftění zbraní, základny, opevnění a pasti atd... A samozřejmě příběh a mise
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Tady je povídání s jedním z developerů, vysvětluje tam vše okolo hry a budoucnosti hry, ale je to dost dlouhý...
    SCUM - Exclusive Interview With Game Developer Leva Opaki ( The Future of SCUM )
    http://www.youtube.com/watch?v=EV78Vc4Wgkk
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    A při odlogování je tam odpočet za jak dlouho zmizíš, nebo můžeš odkliknout že chceš zmizet hned. To ale stojí famepointy, myslim...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: Je to tak, zmizíš a jsi save. Zůstanou na serveru jen tvoje vykraftěný věci, jako truhla a přístřešek.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    EATHAT: Ty a veci co mas u sebe jsou snad safe. Bedna a veci v ni ne.
    CICIN
    CICIN --- ---
    EATHAT: těžko říct jak to bude dál, ale teď po odlogu ze světa podle mě zmiznes, zatím jsem ale netestoval jestli hned, ale už jsem párkrát odlogl v bunkru abych logl a kolem otevřené dveře a borec ho lotoval zrovna:)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    aha...dobry no ja proste zadny servery tam nevidel..ani po refresh zkusim znova...hele a otazka jeste jedna...je to jak v rustu ze ta tvoje postava tam je furt nebo kdyz se odpojim tak jsem jakoze safe...? a my veci sou safe? asi uplne ne podle toho co popisujete...ale mozna je to tim early accesem ne?
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: tak kuze jako takova zas takovej problem nebyl :-) ve dvou nebyl problem uplne upichat nejakyho vosla/prase/srnce
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FELCARKILLER: jj upletenej z medvěda, ale na kalhoty potřebuješ picnout druhý zvíře kvůli další kůži...
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: v medvedovi? to je ten oblecek s medvedi hlavou?
    medveda jsme potkali jednou, ale nepodarilo se nam ho zabit, prolagovaval kolem nas tak zbesile, ze se nedal trefit :D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Tak já běham jen v medvědovi a se sekerou, takže nejsem hned podezřelej:-D
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: tak to je v pohode, tady nic takovyho nebylo, vzdycky akorat kill odnekud, vcera jsem byl v lese a mlatil stromy, sehnul jsem se k hoube ze se nazeru a prask nakej kkt me vodprasknul

    pritom ja byl docela cerstvej, takze jsem mel akorat vyrobenej nuz, sekyru a par hadru
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    CHAINER: takhle si to nepamatuju :D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FELCARKILLER: Tady ta sociální interakce ale většinou dopadá trochu zvráceně. Nedávno jsem byl v hangáru na letišti a vběhli za mnou dva s hordou za zády. Tak jsem za nima rychle zavřel a pár zombů pobil. Týpci že jako děkujou a jestli něco nepotřebuju. Dali mi náboje do svd a zatim co jsem se hrabal v báglu, tak na mě chcali a srali...
    CHAINER
    CHAINER --- ---
    FELCARKILLER: Tak jako k nam do bunkru taky prisli typci co voice chatem hulakali "we come in peace" a taky jsme je hned ve futrech zmasakrovali :)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    zkusime jinej no, jenom me mrzi ten progress v survivalu :D takovejch stromu pokacenejch uz :D

    kazdopadne na tomhle serveru to byl beztak akorat teamDM, kazdej hned strilel, kazdej te hned zabil bez otazek, bez social interakce, coz me osobne prijde takovy trosku skoda no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam