• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABSURDSCUM- Supermax open world survival
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    tak na tom mam 30hodin a nejak mi dochazej aktivity...chajda stoji..nabita karka deagle se zasobnikem luk plnej metal sipu...naloveno:D...este na letisti sem nebyl...medveda sem neulovil ale nevim co moc dal...na serveru je 5lidi v prumeru...nevim jestli zacit nekoho huntit nebo co:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    podle me najes odpoved zde nekde...
    SCUM - Skill Levelling Guide *DEVELOPER* Explains All! #Gamepires #Scum
    https://www.youtube.com/watch?v=STHcPfXzVVI
    BANAN23_
    BANAN23_ --- ---
    SCUMÁCI, jak je to: má vliv když se při běhu vyštavím a sotva lapám po dechu, na nějakou mojí schopnost ? Jinak se zeptám: existuje něco jako tepovka ? Zvedá mi třeba sílu ? Co mi kurde přidává sílu :D ... myslím tím + nějaké to procento za 24h. Třeba když hladovím zvedá mi to dexterity..co mi zvedne tu sílu ? Musím přibrat 10 kg a žrát jen maso ? :D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ...no ja to jen podporil jako spoustu jinejch her a moc se o to dal nezajimal...tohle uz je ale hratelny...za me zatim palec hore..
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    EATHAT: Kdyz ho pridali do hry, tak ho kazdej vysral pri prvni prilezitosti.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    FELCARKILLER: supporter pack neasi...lol:D kecas padaj i zbrane?
    deagla samozrejme mam v krabici...se zasobnikem a nabojema uz je to horsi...
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    EATHAT: tys asi nikdy nevysral desert eagla co? :)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    divny zjisteni...kdyz du na velkou najdu ananas na zemi:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ABSURD: neasi:)) me bohuzel ne...ale jen sem spatne vybiral servery sem si uvedomil...asi...dam tomu este try...singleplayer nuda za me a lakadlo spawnovani itemu je az moc tempting:))
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: Nevim jestli jsi to zkoušel, ale já, když se nepřipojím napoprvé k serveru, tak dám pak jen continue na úvodní obrazovce. A vždy mě to připojí.
    CHAINER
    CHAINER --- ---
    EATHAT: Misto shelteru muzes ucraftit postel, melo by se to chovat stejne.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    este jedna otazka...muzu se respawnout u svyho craft stanu nebo ty novy chaty co pridali...nebo musim mit vzdycky vedle ten shelter starej:D nechce se mi to zjistovat skrze smrt...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    FELCARKILLER: takze neco co se tvari trebas takhle zejo :D
    SCUM Server Official #1760 - Europe
    no a hrajete to nekdo obcas ze bych se napich k vam a mohli bychom treba spojit sily?
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    EATHAT: to je jednoduchy, hraj na ofiku :) wipe byl snad zatim jenom jeden
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    tak me to celkem chytlo uz na tom mam 14hodin...za tri sezeni...
    Mam s tim jen jeden vcelku zasadni problem...stravim 4hodiny lootovanim craftenim lovenim vsechno skvely...postavim camp odpojim se a uz se nidky nepripojim...proste ty servery nic moc...chce to asi nakej ofiko...resp je nekde k docteni kdy jsou wipy atd?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    odpoved na zatim vsechny moje otazky je lov vran...nejenom ze se nadlabnu ale este mam peri na sipy:D zatim si prijdu jako slusnej low life teda...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    SCUM - Top Tips & Secret Locations! #scumgameplay #scum #toptips
    http://www.youtube.com/watch?v=5kCfhu9EEdc
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: Naposled mi připadalo, že nějak zpřísnili roboty, už to nebyl tak snadný loot:-D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    BANAN23_: Tak hry v aj jsou základ:-)
    BANAN23_: To může být i mikrofonem toho, kdo na tebe mluví...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    husty to je mam klidovej rezim od doktorky...dneska navstivim nakou military zone...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam