• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPAZZDětská lehká kola- stavíme, kupujeme, řešíme
    DYNK
    DYNK --- ---
    Možná to sem nepatří, ani vlastně nevím kolik to kolo váží, ale vidíte někdo něco špatného na tomhle? Případně máte někdo předchozí ročníky?
    Orbea Laufey 27 H20 Black-Rainbow 2023 - Kolovnashop
    https://www.kolovnashop.cz/orbea-laufey-27-h20-black-rainbow-2023/

    Mě to za ty peníze přijde supr. Maximálně bych tam hodil menší převodník, 32 mi přijde s touhle kazetou velký. (Mířil jsem původně na Beany Blaster 26, ale ten není nikde k dostání)
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    hledám 24", kdyby se někomu válela, budget 8-15....
    FINSON
    FINSON --- ---
    SIMPI: Popravdě, tohle neřeším. Synek má teď 7 let, jezdí od 4 (odrážedlo od 3) a vozí klasickou cyklo přilbu. Pořídil jsem mu chrániče na kolena a lokty, ale nechtěl si to na sebe vzít, ani když se položil na prachu a ty kolena si dodřel :-) Letos ho chci vytáhnout na Šemberky a Jedovnici a tam to na něj zkusím navlíct znovu, uvidíme. Naštěstí to není takovej divoch a nejezdí hranu, a když už padá, tak na ruce - rukavice fungujou a jedny už takhle dodřel, místo aby si zrasil dlaně.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    prodavam ted Sup teams 20tku s hydraulickejma brzdama, 1x7 kdybste nekdo shanel
    SIMPI
    SIMPI --- ---
    ještě jeden dotaz: jaký všechno bezpečnostní vybavení máte pro trailující děti? řešíte integrálku? přemýšlím nad chráničem hrudníku, protože vždycky když spadne, tak jde hrudníkem/břichem na řidítka, představec, jak to ještě neudrží v rukách. Tak se bojím nějakýho vnitřního zranění.
    Nejezdíme žádný šílenosti, chci modrou na Klínovci, šemberky, druhou půlku modrý na TT a podobný. případně jestli máte tipy i na další rozumný traily pro 4-5 letý dítě, tak klidně poraďte.
    SIMPI
    SIMPI --- ---
    FINSON: muj ještě taky úplně ne, ale to bude těma pláštěma :) dík, kouknu na to. cenově to dává smysl.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SIMPI: Schwalbe Black Jack 1.9"? Váží 450g a dá se najít pod tři stovky. Nevím teda, jakýho malýho profíka sis pořídil, ten můj se zatím do klopenek nějak výrazně nepokládá...
    SIMPI
    SIMPI --- ---
    nějaké doporučení na lehký plášť na občasné trailování, velikost 20?
    byli jsme na Šemberských stezkách, ale v klopenkách mu to na defaultních pláštích dost bruslí, tak se pak bojí.
    koukám po Schwalbe RR 2.25, kde se mi líbí i váha cca 410g ale stojej cca litra :(
    je teda otázka, jestli mi to vůbec projde Amuletem :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    Prodávám KUbikes 16 lasur pink kdyžtak - [KUbikes 16 - lasur pink]
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Core Nipper 24" Vel ramu 13
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    Ahoj, prodávám kolo po synovi ale nějak nejsem schopná vyčíst ze záručního listu parametry které uvést do inzerátu na cyklobazaru, nepochopila jsem ani, jakou máme velikost rámu :-) Nemůžete mi z toho někdo napsat polopatě nějaké údaje pro prodej ? Děkuju.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    SMOKY: ja bych 24ku preskocil a šel rovnou do XXS ramu 13" na 26tkách/27.5
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Malá mi brzo vyroste z woom off 4, mám rovnou vzít 5 nebo je něco lepšího? Odpružená vidle asi nemá moc smysl ne? Na žádný divočiny moc není, tak je pro mě primární minimální hmotnost.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Commencal Clash Jr. 2020 | Bikemarkt.MTB-News.de
    https://bikemarkt.mtb-news.de/article/1568710-commencal-clash-jr-2020
    Kdyby nekdo měl divoky děti ;))
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Stavim takovato "divokola" ktera uvezou a pobavi deti i dospělé, ovšem bohužel nejsou uplně lehka , (hlinik zatim neumim svařovat), ale je to ryzi recyklat. .jeli jste někdy s potomkem na tandemu , dvojkole?

    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ENDEE: hele rukavice na bezky, ja jsem kupoval myslim v decathlonu
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Ahoj, nemate prosim nekdo tip na zimni cyklisticky rukavice pro ctyrlety dite, ruce spis vetsi? Je hrozna zmrzlina, ale na kole bude jezdit celou zimu. Dik.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    KUHL: Me prijde remen horsi nez retez, protoze retez jde lehceji.
    KUHL
    KUHL --- ---
    S remenem nemate nikdo zkusenost? Koukal jsem, ze to ma i Rascal, ten ma ale 7 rychlosti, bungi bungi jen 3..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam