• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPAZZDětská lehká kola- stavíme, kupujeme, řešíme
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    FLIPPER: Ns Bike Clash JR 24“ , Kubikes 24S superlight Disc na bazaru, jen netusím co to koštuje nové , nezjistoval jsem


    Kubikes 24S superlight Disc | Bikemarkt.MTB-News.de
    https://bikemarkt.mtb-news.de/article/1676310-kubikes-24s-superlight-disc
    Ns Bike Clash JR 24“ | Bikemarkt.MTB-News.de
    https://bikemarkt.mtb-news.de/article/1668154-ns-bike-clash-jr-24
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    Začínám řešit kolo pro dceru na příští rok - 7-8 let+. Existuje něco jako Woom Off Air 24" ale levnější? :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    MAD_MAN: ja kupoval šváby little joe a prijde mi to super kompromis na cesty i mimo
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    Vybírám pro mládě nový pláště ve 20" protože znovuobjevil kouzlo smyků...
    Líbí se mi schwalbe Billy Bonkers, nějakej nápad na podobnou alternativu?
    Jezdí převážně asfalt, občas pole nebo les.
    SIMPI
    SIMPI --- ---
    ahoj, nechcete někdo ty doporučený black jacky? zkoušeli sme je od června, ale dítko z toho mam vydrncaný a přecházíme na VEE tire 2.25.
    jezdili sme spodek kozí na TT, červenou na Klínovci, modrou na Plešivci.
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    ETKAR: Budu po sezóně prodávat SUP Team 20 po synovi. Má 8kg.
    ETKAR
    ETKAR --- ---
    Sháním něco jako trail bike pro dceru, je na svůj věk 5,5 let slabší tak hledám něco lehčího.

    Nenašel jsem žádné recenze na
    BMC - Twostroke AL 20 V2 Turquoise/Black 20 2023 | bikero.cz
    https://www.bikero.cz/bmc-twostroke-al-20-v2-turquoise-black-20-2023-p590179/#gallery
    Zkušenosti/názory někdo?

    Druhá varianta je early rider seeker 20, ta má užší 2.25" pláště.
    DYNK
    DYNK --- ---
    Nakonec jsem to přehodnotil a dnes objednal o dva tisíce levnější a dvě kila lehčí Woom OFF AIR 6. Dcera už má OFF 4 a je spoko, tak snad bude vyhovovat i tohle.

    Na bikero.cz mají s kódem MRAKOMOR 11 % dolů na všechno, což ten Woom dostalo na trošku rozumnější cenovku.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    DYNK: jo proc ne, za podobné prachy jsem ted kupoval Whyte 901 v Sku z bazaru, jak nové, v trochu lepsí výbavě.
    DYNK
    DYNK --- ---
    Možná to sem nepatří, ani vlastně nevím kolik to kolo váží, ale vidíte někdo něco špatného na tomhle? Případně máte někdo předchozí ročníky?
    Orbea Laufey 27 H20 Black-Rainbow 2023 - Kolovnashop
    https://www.kolovnashop.cz/orbea-laufey-27-h20-black-rainbow-2023/

    Mě to za ty peníze přijde supr. Maximálně bych tam hodil menší převodník, 32 mi přijde s touhle kazetou velký. (Mířil jsem původně na Beany Blaster 26, ale ten není nikde k dostání)
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    hledám 24", kdyby se někomu válela, budget 8-15....
    FINSON
    FINSON --- ---
    SIMPI: Popravdě, tohle neřeším. Synek má teď 7 let, jezdí od 4 (odrážedlo od 3) a vozí klasickou cyklo přilbu. Pořídil jsem mu chrániče na kolena a lokty, ale nechtěl si to na sebe vzít, ani když se položil na prachu a ty kolena si dodřel :-) Letos ho chci vytáhnout na Šemberky a Jedovnici a tam to na něj zkusím navlíct znovu, uvidíme. Naštěstí to není takovej divoch a nejezdí hranu, a když už padá, tak na ruce - rukavice fungujou a jedny už takhle dodřel, místo aby si zrasil dlaně.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    prodavam ted Sup teams 20tku s hydraulickejma brzdama, 1x7 kdybste nekdo shanel
    SIMPI
    SIMPI --- ---
    ještě jeden dotaz: jaký všechno bezpečnostní vybavení máte pro trailující děti? řešíte integrálku? přemýšlím nad chráničem hrudníku, protože vždycky když spadne, tak jde hrudníkem/břichem na řidítka, představec, jak to ještě neudrží v rukách. Tak se bojím nějakýho vnitřního zranění.
    Nejezdíme žádný šílenosti, chci modrou na Klínovci, šemberky, druhou půlku modrý na TT a podobný. případně jestli máte tipy i na další rozumný traily pro 4-5 letý dítě, tak klidně poraďte.
    SIMPI
    SIMPI --- ---
    FINSON: muj ještě taky úplně ne, ale to bude těma pláštěma :) dík, kouknu na to. cenově to dává smysl.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SIMPI: Schwalbe Black Jack 1.9"? Váží 450g a dá se najít pod tři stovky. Nevím teda, jakýho malýho profíka sis pořídil, ten můj se zatím do klopenek nějak výrazně nepokládá...
    SIMPI
    SIMPI --- ---
    nějaké doporučení na lehký plášť na občasné trailování, velikost 20?
    byli jsme na Šemberských stezkách, ale v klopenkách mu to na defaultních pláštích dost bruslí, tak se pak bojí.
    koukám po Schwalbe RR 2.25, kde se mi líbí i váha cca 410g ale stojej cca litra :(
    je teda otázka, jestli mi to vůbec projde Amuletem :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    Prodávám KUbikes 16 lasur pink kdyžtak - [KUbikes 16 - lasur pink]
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Core Nipper 24" Vel ramu 13
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam