• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    SUK
    SUK --- ---
    Hele a kdyz jsme u toho, stava se nekomu (linux, i3wm), ze po zavreni tabu prestane vsechno reagovat do kliknuti kamkoliv? Obcas zavru tab a v tu chvili at najedu mysi kamkoliv, tak se tomu nenastavi fokus, nereaguje to na kolecko mysi a nic - fokus zustava na Vivaldim. Po kliknuti (kamkoliv) se vse vraci do starych koleji.
    SUK
    SUK --- ---
    KEVIN00: Parkrat se mi to stalo :) Neumim nicmene chybu reprodukovat a docela dlouho uz se to nestalo.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEVIN00: To se mi nestava. Spis bych uvital moznost otevirt znova zavreny okno s vice taby
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Také se Vám při zavření okna soukromého prohlížení zavře i oko klasické?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Koukal jsem na nějaký návod, kde se upravuje databáze v které jsou náhledy uloženy. Ale také jsem to moc nepochopil. Tak jsem je dělal v Paint.NETu. Mám jich víc, ale to už jsou spíše specifické zaměřením.
    KEL
    KEL --- ---
    Má stále takové porodní bolesti.

    KEVIN00: jo to je fajn. taky mám pár svýjch, škoda že se nesynchronizují a je třeba je na každém stroji nastavovat zvlášť. Možná to jde nějak vyřešit, ale moc tomu nerozumím. Pár diskuzí jsem přečetl a moudrý z toho nebyl.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Dneska ano. Blbla mi cca do týdne zpět.
    KEL
    KEL --- ---
    Funguje vám synchronizace? Dneska?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Dělal jsem si nějaké náhledy do Speed Dialu. Možná by někdo využil také :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KEVIN00: Evidentně nejsem sám, komu to úplně nevyhovuje, takže na fóru už je tohle:

    Please simplify the context menu | Vivaldi Forum
    https://forum.vivaldi.net/topic/29036/please-simplify-the-context-menu/3

    i tohle:

    Allow Editing of Menus | Vivaldi Forum
    https://forum.vivaldi.net/topic/24123/allow-editing-of-menus

    Tak se toho třeba někdo chytí.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SALVATOR: Super nápad. Nezkoušel jsi nápad postnout na Vivaldi fórum?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Používám a je super! Mám ale teda jednu výhradu - když už jde ve Vivaldi nastavit skoroúplněvšechno, bral bych i možnost vybrat si obsah kontextovýho menu. Obzvlášť v případě obrázků, co sou zároveň link je totiž kontextový menu dlouhý jak tejden před vejplatou a používám sotva 4-5 možností. Jenom variant, jak otevřít obrázek a jak otevřít link je dohromady deset a úpkně klidně by mohly bejt sloučený do dvou položek, který by se až při mouseover nebo kliknutí rozbalily...

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Používám a je super!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam