• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vyřešeno. Mohlo za to rozšíření Disable HTML5 Autoplay - ukončená podpora.
    KEL
    KEL --- ---
    KEVIN00: nemáš zapnutý ten interní adblock nebo jen tracking block? To občas pomáhá.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Díky, používám verzi v3.8.2238.3 (Snapshot). Vyzkouším čistý profil, jestli to pomůže.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KEVIN00: jen dodam , ofiko release v mem pripade. A jinak dneska jsem pozoroval znatelne zpozdeni u DNSSEC dotazu obecne a musel jsem vypnout pouzivani NIC.cz resolveru (vivaldi://settings/security?search=dns) a presmerovat to na muj osobni "kresd" co mi tu bezi. Pouziti jinejch nejak nezabiralo, nevim proc. ... on mi teda ceka odlozenej update, tak uvidim jestli to nahodou nezabere. :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEVIN00: Ano. Vivaldi 3.6.2165.40 (Stable channel) (64-bit)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KEVIN00: me to jde (build 3.7.2218.37 )
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Jdou Vám přehrát audio streamy na Radio Wave a Bandzone?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Super tip, děkuji :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    do linkování css dávám nějaký ocásek...

    <link rel="stylesheet" href="styles.css?v=1">

    A s každou změnu zvýším "v".

    jinak by mělo stačit si v tabu zavolat přímo daný css:

    www.web.cz/assets/style.css a tam dát Ctrl+R

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Upravuji si joomla šablonu. Po změně potřebné hodnoty vymažu cache, obnovuji stránku pomocí ctrl+r, ale změnu nevidím. Pokud se podívám např. do MS Edge, je změna viditelná. V Developer Tools > Inspect vidím danou položku v MS Edge se správnou hodnotou, ale ve Vivaldi je pořád s hodnotou předchozí. Jak mám donutit Vivaldi načítat aktuální css soubor. Upravuji přímo na FTP. Nepomáhá ani css soubor smazat a poté jej znovu nahrát.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256: Tak to je vec prohlizece no...
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    FRK_R23: no ja mel "Session Only" a pro 3rd party "block all" a to jsem musel zmenit ....
    SIRIEN: v nastaveni Vivaldi sekce "google rozsireni" a tam jsem musel zapnout dve ktere jsem mel inicialne vypnute.... (Crypto Token konkretne)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SIRIEN:
    To je zřejmě problém NYXu...
    Obrázky linkované jako HTTPS, ale requesty chodí na HTTPS.
    Mám stejný problém v EDGE (Chromém).

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    VEEHELL: který služby? Já jedu standardní osobní sadu (mail, kalendář, drive a google office sadu v drive, photos, loginy do služeb...) a všechno ok
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VEEHELL: Nic takovýho jsem nepozoroval. Cookies mám nastavený takhle:

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SIRIEN: Asi něco změnili, taky tam nic nevidim.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Sem sám komu přestal fungovat Dilbert klub? Resp nenačítaj se mi v něm obrázky, ani z telefonu, ani z počítače.

    [ DILBERT ]
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Uz asi treti den mi google sluzby hlasej, ze mam nepodporovanej browser. Zkousel jsem par navodu a i rozsireni, bohuzel nezabralo nic. I v anonymnim rezimu to neproslo.
    Tak jsem odebral vsechna externi rozsireni, snizil jsem bezpecnost (u cookies jsem musel povolit nez bych chtel), (u DNS jsem explicitne vybral nic.cz resolvery). Musem jsem zapnout ta interni chrome rozsireni (u kterejch je poznamka, ze kdyz jsou vypnuty nemusi nejaka g-sluzba fachat korektne).
    Az pak mi to login prosel. Musel jsem dva dny trpet ve Firefoxu :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Po poslední aktualizaci se mi přesouvání panelů zobrazuje čerchované orámování listu místo ouška listu jako dříve. Přesun/seskupování je takto fakt "na pěst". Nedaří se mi najít, jak toto chování zrušit, nemá někdo tip?

    vjfdgiko
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevíte jak se mi podařilo, že Vivaldi je teď "on top" ?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam