• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    KEL
    KEL --- ---
    Aha tak ono je to schovaný v těch web panelech, tak dobrý. Ale moc mne to neba. Graficky hlavně.
    KEL
    KEL --- ---
    Akorát že mi nějak nefunguje a nevim co dělám špatně. Vlastně mi nefunguje celej ten mail. Vidim notifikace, ale mail práznej. Mám nastavenej na zkoušku ten vivaldí.
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    LUDO: Konečně jsem se dočkal RSS čtečky :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUDO:
    je to taková pecka, že jim z toho lehl server :-)

    _Error establishing a database connection_
    LUDO
    LUDO --- ---
    Este som to plne netestoval, ale zda sa ze po 8 rokoch konecne vydali Operu 13

    Vivaldi 4.0: Launches the very private Vivaldi Translate. | Vivaldi Browser
    https://vivaldi.com/press/vivaldi-4-0-vivaldi-translate-beta-of-vivaldi-mail-calendar-and-feed-reader-arive/
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ... hele neda se ten read-mode nejak nastavit nafurt (nebo aspon nafurt pro nektere stranky?)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUK: jj, já vim, už sem si dohledal kde to mám nastavované a hraju si s různýma nastaveníma. Normálně by mě to asi napadlo samotnýho, ale tim že sem si s nastavenim AV ani Vivaldi nijak nehrál a jediný co se změnilo byl ten V update, tak sem tady problém nehledal - i když tam samozřejmě být může.
    SUK
    SUK --- ---
    SIRIEN: Tak jsem si prisadil ja do tvyho topicu :D Jen teda pozor, ze to co ti tam pise je nejspis docela validni - tim, ze ja pouzivam pocitac o neco vice specificteji a rychleji jsem pomerne odlisny pripad. Pokud vyresis tu pomalou reakci (coz muze byt AV ci jiny problem), pravdepodobne uz nebudes muset cekat, nez ten bug opravi.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUK: ok, dneska mi trochu došla trpělivost...

    Horrible address bar delay | Vivaldi Forum
    https://forum.vivaldi.net/topic/61077/horrible-address-bar-delay
    SUK
    SUK --- ---
    SIRIEN: Kdysi jsem otevrel tema primo na foru: https://forum.vivaldi.net/topic/27546/the-address-line-in-vivaldi-it-shouldn-t-work-like-this/

    Uz je to archived, tak klidne zaloz novy a prisadim si ja. Holt tohle vsecko ma nizkou prioritu :(
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUK: kde to je řešené aktuálně náhodou nevíš? S chutí bych si tam přisadil.

    Že se to dělo v nějaké menší míře dřív vim, ale bylo to tak vzácné / prodleva tak relativně malá, že mě to až tak moc netrápilo, výměnou za mnoho jiného sem Vivaldi schopnej drobnější chybky tady a tam klidně odpustit, ale to co se děje teď je fakt megavoser (a nemít nahozený Typio recovery tak sem už nejspíš několikrát něco rozmlátil vzteky).
    SUK
    SUK --- ---
    SUK: PS: Vzhledem k tomu, ze mam ve zvyku pracovat s browserem/pocitacem vyrazne rychleji, nez bezne humanoidni kreatury, tak jsou u me vsemozne podobne potize na dennim poradku a zbytek sveta na me kouka jako na vola, protoze klikaci a jednoprsti datlovaci ten problem prece nemaji :)
    SUK
    SUK --- ---
    SIRIEN: Jeden z mnoha bugu s adresni radkou, ktery potkavam nekolikrat denne uz po dobu nekolika let. Hlaseno na foru, hlaseno jako bugreport. Udajne opraveno. Par mesicu se to neobjevilo, ale zaclo to znova.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ok, tohle je fakt krajně otravný.

    Od minulého updateu Vivaldi se mi stává, že zadám adresu (nebo search query) do adresovýho řádku, kliknu enter... nic se neděje, věčnost, překliknu jinam... a adresa se mi odpálí v tabu do kterýho sem se překlik. V okamžiku kdy se to stane se to už nedá zastavit a musim prostě počkat, až se mi to laskavě (někde) načte.

    Někdo další s timhle problémem? Nějaké známé řešení / už reportovaný bug?
    KEL
    KEL --- ---
    Takže tracking blocking nestačí, musí být adblock.
    KEL
    KEL --- ---
    SIRIEN: to mám. Ale je to v seznamu ad blocku.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEL: trackers by měly stačit ne? Musíš jen zapnout ten resource v seznamu.

    Trochu moc IT logiky a uživatelsky neintuitivní, ale podle návodu na webu vivaldi s popisem nové verze dost easy.
    KEL
    KEL --- ---
    SIRIEN: hmm pravda. Mám zapnutý jen block trackers, tak to bude možná tím. Když já zase nějaký reklamy vidět potřebuju. Tak leda si vypnout vše v tom seznamu, krom těch cookie warnings což.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEL: a... Zapnul sis ho? :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    me to teda facha celkem dobre :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam