• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    KEL
    KEL --- ---
    KEVIN00: Ach ty doplňky. Tak duck duck go to dělalo, pokud dobře chápu.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Právě jsem koukal na changelog: [Search][Extensions] Cannot change the default search in 5.3 if a search engine extension was installed in 5.2 (VB-89670).
    KEL
    KEL --- ---
    KEL: Po posledním updatu už je to dobrý
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SIRIEN: Proto je vyhledávání po aktualizaci v defaultním nastavení :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Za pozornost stojí že konečně funguje sync pro vyhledávače.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: BTW Stable verze, ale verze pro Windows.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Zkušenost nemohu sdílet. Po aktualizaci jsem měl jak toolbary, tak vyhledávání v defaultním nastavení, ale vše šlo bez problémů změnit dle potřeby.
    KEL
    KEL --- ---
    Po poslední aktualizace mám jako default search negine yahoo a nejde to změnit.

    5.3.2679.38 (Stable channel) (x86_64)
    OSX 10.15.7
    MVEK
    MVEK --- ---
    MARASAN: Jo, tak jako člověk z mnoha důvodů potřebuje víc browserů, jde o to, se kterým se zabývat synchronizací profilu a detailnějším nastavováním a tak.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MVEK: ja pouzivam oba a v Brave nektery weby proste nefunguji, treba nepridas nic do kosiku na eShopu apod. Vivaldi na 4k je naproti tomu skvelej browser s tilingem. Sel bych do Vivaldi.

    [ U Brave zustanu, potrebuju na praci vic ruznych rohlizecu. ]
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, jako operista furt váhám, jestli primárně přejít na Vivaldi nebo Brave. Vivaldi mi bude bližší, Brave se mi zatím zdá, že nabízí víc věcí ohledně bezpečnosti (a nemyslím zrovna Tor, na ten je stejně nejbezpečnější mít čistý Tor browser).

    Neporovnával si tu někdo náhodou víc tyto dva browsery?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEVIN00: a-HA! Blokováno CleanWeb funkcí VPNky. Děkuji za informaci co mě navedla k problému.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SIRIEN: Tohle se mi občas děje při prohlížení NYXu v na pracovním notebooku. U instalace v osobním notebooku/desktopu jsem si problému nevšiml. Doteď jsem to přičítal "omezením" a nastavením firewallu naší podnikové sítě. Na všech strojích mám instalovanou verzi 5.3.2636.3_64bit. U firemního notebooku je jedná o portable instalaci.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Sem sám, kdo má problémy s načítáním některých obrázků tady na Nyxu?

    Dějou se mi takový věci jako že když tady najedu na referenci, tak se mi v náhledu ten obrázek zobrazí, zatímco v samotném původním postu vidím jen prázdný rámeček s jednolitým podbarvením a ikonkou že tam má být obrázek :/

    [ATUARFIK @ VEGETA NÁRODA aneb Tak jsem zablinkal maťule celou postel]
    KEL
    KEL --- ---
    SIRIEN: tak tak, moje záložka !!!Later už je nějaká dlouhá :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LUDO: ten use case je odlišnej. Samozřejmě můžeš používat záložky stejným způsobem, ale Vivaldi ač cílí power usery se snaží být ovládáním a funkcemi i pro laiky, nejen pro IT nerdy co zvládnou napasovat cokoliv na jednu dostatečně tvárnou funkci, zejména s trochou vlastní disciplíny a ochoty používat jediný workflow. Záložky jsou něco stálého nebo dlouhodobého co existuje na pozadí a nevnucuje se to dokud to nezavoláš, zatímco reading list je něco dočasného co chceš aby se Ti průběžně připomínalo.

    Kdykoliv jsem si udělal reading list ze záložek tak to skončilo jen tím že se mi hromadily a zůstávaly zapomenuté - reading list... Moc brzo soudit, ale svou přítomností na liště se mi minimálně průběžně připomíná, tak uvidíme.
    LUDO
    LUDO --- ---
    Vivaldi introduces a Reading List Panel, shows statistics on blocked trackers and ads. | Vivaldi Browser
    https://vivaldi.com/blog/vivaldi-5-2/

    To je fakt nutne znovuvynaliezat zalozky?
    SLL_QUY
    SLL_QUY --- ---
    Nevyresili jste nekdo problem pomalyho address baru? mam zaply jenom suggestions z bookmarks (~100) a stejne je tam treba 1-2s delay nez se nacte suggestion

    Search and Address Bar Woes | Vivaldi Forum
    https://forum.vivaldi.net/topic/46022/search-and-address-bar-woes/2
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SLL_QUY: Tyjo shodou okolností jsem sdílel svůl desktop asi dva dny zpátky, a fungovalo to bez problémů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam