• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDLEGPS hry
    Už to dávno není jen Ingress a Pokémon Go, vyrojila se spousta dalších mobilních her, ke kterým je potřeba zapnout GPS a vyrazit do terénu. Pojďme o nich diskutovat na jednom místě.
    rozbalit záhlaví
    IDLE
    IDLE --- ---
    OSIP: Nojo, asi se s tím člověk musí smířit, že je to první hra z téhle kategorie, která prorazila do obecného povědomí. Ale když se budou všichni odkazovat na tu jednu, tak je to v podstatě takové dost omezující... ty hry mají mnohem širší potenciál.
    OSIP
    OSIP --- ---
    IDLE: Protoze to je popularní a každej se na tom chce přiživit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vubec je zajimave proc zrovna pokemoni. Prijde mi to strasne dementni...
    IDLE
    IDLE --- ---
    To je zajímavý, jak se všechno odkazuje na ty Pokémony.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pokémon Go ze světa Warcraftu? Blizzard chystá další mobilní hru
    https://www.svetandroida.cz/pokemon-go-ze-sveta-warcraftu/
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Taky jedu JW Alive ;)
    Use this link to become my friend in Jurassic World Alive!
    https://jwa.page.link/VDpTawzFBc1BTMRo9
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: Z vozidla se dají hrát třeba i ti Mumini, to jsem si vyzkoušela včera v autobuse. Proti rychlosti neprotestují a dokonce mi něco započítali i do "nachozených" kilometrů, i když se autobus nijak necoural. Spíš to bylo naopak nestíhací peklo, kdy člověk buď honemhonem oklikává, co jde, než mu to zmizí z dosahu, nebo čeká na načtení věcí na mapě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Z tveho vyctu hraju ted nejvic dinosaury - je to idealni doplnek k vecem, co maji speed limit, protoze zadny nemaji... Tj. da se to hrat i z jedouciho vlaku/auta. PvP (proti partam jinych hracu ktere ovlada AI) je pomerne zabavne, diky rankingu nezalezi na tom, jak moc spatnou partu mate, protoze proste bojujete jen s lidma kolem stejneho ranku, a je to pomerne dost o skillu a hlavne znanosti vsech utoku vsech dinosauru. Akorat pomerne casto probihaji rebalance, kde je treba se to ucit znova... :-)
    Nicmene mam trochu pocit, ze bez toho aby tam clovek sypal penize (coz jsou mimochodem uplne bizarni sumy za pomerne nicotny upgrade), se to na nejake urovni bohuzel trochu zasekne, sam jsem uz tak minimalne mesic dva nevymenil zadneho dinosaura ve svoji bojove osmicce, protoze upgradovani/krizeni lepsi je proste hrozne pomale, i pri dennim hrani.
    IDLE
    IDLE --- ---
    KOC256: Jojo, to je taková ta kategorie her, které mají i fyzickou složku. Pak jsou ovšem i hry úplně virtuální.

    Já momentálně hraju DominAnt (tak trochu boj o území stavbou a rozšiřováním virtuálních mravenišť) a mezi tím průběžně Moomin Move (sbírání předmětů a plnění úkolů).

    Komentáře k vyzkoušeným hrám jsem zatím dávala na plusko: https://plus.google.com/collection/AFn-RE
    Budu ale muset asi najít nějaké jiné umístění.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Geocaching
    Munzee
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam