• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISRing of Elysium

    rozbalit záhlaví
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    PAPERBONSAI:
    MATHES:
    Díky za rady, příště vyzkouším.
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    JAKUBMOKRIS: jenom cekuj, kdy uvidis [F] - ja to beru nahoru u ty potopeny lodi
    MATHES
    MATHES --- ---
    JAKUBMOKRIS: jsou tam zastavky, kde se da vystoupit, ale na hladinu je to docela streka a fakt musis proste hned nahoru a necekat na nic
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    PAPERBONSAI: Mě nikdy teda nenapadlo z ní vystoupit za jízdy :D
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Ja z ni vystupuju tak pul kilaku pred cilovou zastavkou :D pro jistotu
    MATHES
    MATHES --- ---
    JAKUBMOKRIS: tak to rozhodne, za predpokladu, ze uz vis jak to funguje:D
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MATHES: Mně to připadá jako případnej skvělej únik z přestřelky :D Pod vodou ti nikdo nic nemůže a dostaneš se z ostrova na pevninu v podstatě dost nepozorovaně.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JAKUBMOKRIS: jojo poprvy kdyz jsem ji jeli, tak jsme zdrhali do zony a vubec netusili co se deje:D
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Už jste jeli ponorkou? Btw k té nové mapě - máte nějaká ověřená místa na spawn? Já skáču pravidelně na jeden z ostrovů, obvykle jsem tam sám a mám klid na loot, ale rád si nechám poradit :)

    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Včera jsem zjistil, že Dione mapa se zapíná v event modu každý den (jen squad) .. ale nevím přesně hodiny:)
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Musim uprimne povedat, ze dione mi chyba :D Ale tato ostrovna je lepsie optimalizovana, bezi mi podstatne plynulejsie s viac fps.
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    ja uz si to moc neuzivam s tema FPS :(, je rare kdyz se mi to vyhoupne 60 a neco, spis jedu konstantne kolem 40 a to se fakt neda tvl
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak od update nahrano tak 15 hodin a musim rict, ze gilder (kterej byl v Diome imho netesne nejlepsi) je tady v ty mape uplne k nicemu. chybi tu "ostry" kopce, navic protoze ta mapa je docela dost "hrbolata" (kopecky vsude), tak kdyz konecne odstartujes, tak nikam moc nedoletis.

    grapple mi prijde, ze je v urban areas super, docela se da pouzivat na zrychleny presuny (precejen to skakani po 30m te docela zrychli) ale hlavni vyhoda hooku mi prijde debilne udelanej zvuk v tyhle hre, kdy slysis grapple, ale prakticky se neda identifikovat odkud tam ten zvuk sel a tim padem je hook super v urban area fightech, ale prijde mi ze spis tak trochu omylem

    kolo mi prijde naprosto supr. je to presne takovej pocit, jako jsem cekal od snowboadu v Diome, kde byl snowboard tak trochu uplne k nicemu. jsou super behem lootingu, jsou super na presuny (zajimaj te jenom lode / ponorka - auta uplne ignorujes) a jsou i super v kombatu (drop typka z druhyho tymu a naslednuej rush, pripadne rychly flanky atd atd).

    Takze jestli diome za me byl 1. glider 2. zipline 3. snowboard, tak v europe je to za me 1. bike 2. grapple 3. glider.

    Nicmene musim rict, ze me mrzi, ze vyrovnali speed a capacity vsech class. Nevim proc to udelali, prislo mi to v minuly mape super (i kdyz teda za glidera clovek v drtivy vetsine pripadu ignoroval existenci granatu)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    vcera prvni spiderman kill:D ten grapple je uplne op do urban areas....nic jedu na hory...mejte se tu a hodne fragu preju
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Zatim nejvyssi bod co sem ve hre nasel

    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Grappling hook je na fajty, na transport auta :). Pokud mas rad camper style a rychly presuny po mape, tak BMX... Glider je vicemene k hovnu na tyhle mape, zalezi jak skace zona.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Ok, tak pak přijď na Discord.
    https://discord.gg/9bJC6h
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    no ja ted jedu na trenink...tak nejak po paty by to slo rozpoutat...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Já můžu i odpo, kdyby jsi chtěl.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    dejte vedet az budete vecer hrat...mlada mizi na keramiku...a ja zejtra na hory...este bych trochu zaparil pred odjezdem...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Hele, to natřikrát jsem nevěděl, dneska zkusím.

    A skill lidí mi připadá furt stejnej. Mám trochu pocit, že to hrajou děcka. Postřeh sice mají, aim už je horší a občas si je prostě občůráš "takticky".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam