• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISRing of Elysium
    MATHES
    MATHES --- ---
    JAKUBMOKRIS: neda, dostanes se rychle hookem pod nej, ale ne na nej.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    TUSIL: Hele a ještě jedna otázka. Napadlo mě, jestli se jde do vrtulníku dostat rychleji - grapling hookem.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JAKUBMOKRIS: Snazime se mit vyhled na vrtulnik, aby tam nikdo nevlezl, ale drzime se trochu dal. Kdyz nekoho vidime, tak klidne strilime, ale primarne se snazime drzet tu pozici s vyhledem.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Tak včera jsem viděl nějakého týpka, který vydrbal s poslední zónou. Ta totiž padla na pobřeží, borec vzal člun a valil co nejdál od břehu. Já obvykle, když to padne takhle někam k vodě, tak zalezu tak, abych měl vodu v zádech, protože z té čekám nejmenší nebezpečí. Sice jsem zaregistroval kdesi v dálce člun, ale ten se nehýbal, tak jsem ho ignoroval. Jaká to byla chyba mi došlo, když jsem začal z onoho směru po chvíli dostávat rány. Nakonec mě vyndal úplně jinej borec, ale týpek se člunem mě docela dostal. Prostě se od toho přestřelování na břehu distancoval a sice jsem to nedokoukal do konce, ale tipoval bych, že mu to možná mohlo vyjít.

    Jak to děláte vy? Snažíte se spíš někde schovat a nechat ostatní, ať se vyzabíjejí nebo se aktivně zapojujete do bojůvek?
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    MATHES: uz som to dnes vymyslel. V kabriolete v plnej rychlosti som sa slahol do vody a kupodivu..to auto preletelo po dne takmer az na druhy breh ostrova :D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    naaah ja dneska vrtal zelezo misto games:D
    hraju jak to jde vid:D
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILUCH2: Pojďte se kamarádit na Discordu, tam se domluvíme líp.
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    kdykoliv se podivam tak vsichni offline, asi hrajete vsichni v noci co?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Hele, do půl sedmé mám čas hrát, takže můžeme dát klidně i duet :)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    tak my sme vcera s jakubemmokrisem dali prvni hru...pak jsem musel reinstal pac bugy jak prase...
    panove...co ten squad?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    PAPERBONSAI: no ono to realne ale vliv ma :) vem si priklad, kdy chces zabit nekoho, kdo ma 100hp a mas dve zbrane:
    1) damage 80hp, rate 1s => potrebuju 2s na zabiti
    2) damage 60hp, rate 0.9s => potrebuju 1.8s na zabiti

    takze papirove slabsi zbran muze bejt v praxi lepsi, ale kdyz nevis presnej cas, ale jen nejakej jejich indikator, tak to nespocitas :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    OZMAR: v situaci, kdy mas 3/4 zon na jedny strane reky a posledni zbyvajici na druhy strane / nebo ostrove, se nam s TUSILem osvedcilo spechat na tu single zonu na druhy strane/ostrove. pokud budes mit zonu u sebe, tak mas napul vyhrano a pokud ne, tak mas relativne cas i prostor k tomu se presunout na spravnou stranu, bcs tam byva daleko vic lidi a tim padem lidi nemaj moc cas kempit/snajpit tebe
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Mohli by tu zimnu mapu pustat castejsie. Fakt je premakana a bavi ma. Tento ostrov je peklicko. Uz trikrat som videl, ze nas zona odrezala riekou a nikto neprezil preplavanie k vrtulniku :D
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Jj, souhlas
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    btw mi prijde ze uncapli fpska
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    TUSIL: jo, ale k cemu je to v praxi potreba, delas nejaky kalkulace behem strileni na protihrace? xD me staci bohate videt, kdybych byl novej, ze hmmm, vector strili nejrychlejs. a s tim muzu pracovat, jakoze exact value RoF mi bude k nicemu, vis jak to myslim. stejne jako DPS a ostani veci. to jenom rikam, jak to asi v praxi je
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    PAPERBONSAI: jen mi tam chybi realnej cas u fire rate ... ale to by se asi taky dalo zmerit ve hre
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    TUSIL: verde ma data primo z matchu, takze netreba to slozite dolovat. ten jejich engine (quicksilver x), to je neco teda a filesystem, jak to cinani udelali, to je taky mrda. je tam ranec souboru z jejich predesly hry moonlight blade :D
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Tak pojďte někdo na chvíli dát dvě, tři hry :)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    OZMAR: husty me naopak origin teda nezklamal zatim...musis na blizko no a do hlavy:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam