• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISRing of Elysium

    rozbalit záhlaví
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    TUSIL: a jakej si mel ingame nick? treba vim
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    TUSIL: ja se uz muzu povazovat za veterana, level 750 xD
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    TUSIL: hrajem pugy hlavne
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    TUSIL: dneska sem narazil na presne tenhle problem
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    PAPERBONSAI: Dirty bomb u nas skoncilo ve chvili, kdy zrusili moznost hrat s kamosema. Sice si tam muzes udelat party, ale ve hre to tu party rozhazi do ruznejch teamu ...
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    EATHAT: ja to switchnul zpatky do dirty bomb, dam si voraz tam :)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    PAPERBONSAI: chyba chyba...tak je to sevsim ve svete...ja treba miloval mangovou zmrzlinu, kafe, rum a octovy chipsy...ani jedno uz leta nemuzu ani k tommu pricuchnout...:D
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    tyve me to nak prestava bavit to ROE, sem se toho asi prezral
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    btw docela me zklamal desert eagle v tyhle hre...sem si dal solo deagle only a hit do hlavy a dve do tela a plesk dostal sem vysprejovano:D

    hele o vikendu mizi zena na nakej kundi slet...tak budu asi hodne nolifer patek sobota nedele...hlavne sobota:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    PAPERBONSAI: NEXT LEVEL KAMO :D

    ja proste pushuju lidi co to jde v solicku...a dyz hraju solodua tak spis campim a snazim se vyuzit situace kdy se dva tymy rezou...na win nehraju vlastne nikdy...ale obcas vyhravam...
    taky mam ty season pasy tak obcas hraju yolo jen ty ukoly...dneska sem delal smg only run napr...

    musime nekdy dat...
    T.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ingame for an hour or so...
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    tak to hraju s mladou vesmes, reknu ji at dela bordel a soustredi na sebe palbu a pozornost a ja si s cigarkem vylezu na zebrik xD
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MATHES: jeste mame prece variantu 5 - jeden vyleze a druhej zustane pod vrtulnikem, aby zabil cokoliv se priblizi :)
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Na vitazstvo staci ked sa do vrtulniku dostane jeden. Takze u nas je taktika ze jeden uteka k vrtulniku, a zvysok
    a) pusti kryciu palbu, zahadze granaty na opacnu stranu atd
    b) schova sa za kamen pri vrtulniku a rozstriela vsetkych co splhaju :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    MILUCH2: my mame v podstate 4 end-game varianty

    1) True YOLO -> kdyz mame heli blizko a to je nekde u kraje zony (a alespon trochu schovanej), tak fofrujem na heli a jak se zebrik dotkneme zeme, tak splhame nahoru

    2) Semi YOLO -> drzime si vyhled na zebrik a hlidame si okoli jakmile padne ASH a my vidime, ze kolem heli je to cisty, tak nasdneme na kola a snazime se rychle dojet na heli a vysplhat pod ruskou ASH

    3) Camp is Love, Camp is Life -> kryjes si zebrik a ostatni lidi na minimape a healujes co to jde, jakmile jsou vsichni mrtvi healujes se az k zebriku a jako posledni zivej splhas nahoru

    4) No heals mate -> To samy jako varianta 3, ale dojdou ti healy, takze rushnes neblizsiho cloveka s cilem dostat z nej adrenalin a nejaky healy
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Tak pak pošli foto! Miluju fotky vymakanejch herních doupat.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    tak ja vcera zas lakoval misto hrani:D ale hosi...to bude epic upgrade doupete:D
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILUCH2: Hele, já vždycky čekám až do konce. Jinak se mi jen párkrát, že bych na to vylezl úspěšně a nikdo mě nesundal. Pokaždé čekám, až budou všichni uvnitř, případně až na zemi není nikdo jinej než já. Ale už dvakrát jsem nechal borca vylézt nahoru, i když jsem mohl střílet, protože tam bylo dost místa a viděl jsem, že předtím srdnatě bojoval s ostatníma a přestřílel přesilu :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    ja podle situace, kdzy jsem u vrtulniku driv nez ostatni,tak hodim dymovnici a rychel splham ...nekdy me sundaji nekdy ne...pak uz se mi to nepodarilo, vzdy tam je nekdo vychytraljeis kdo si vic pocka :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    neda to sem zkousel jako prvni :D je to skoda ..vzdycky me nejaky zmrd na zebriku sunda :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    JAKUBMOKRIS: neda, dostanes se rychle hookem pod nej, ale ne na nej.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    TUSIL: Hele a ještě jedna otázka. Napadlo mě, jestli se jde do vrtulníku dostat rychleji - grapling hookem.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    JAKUBMOKRIS: Snazime se mit vyhled na vrtulnik, aby tam nikdo nevlezl, ale drzime se trochu dal. Kdyz nekoho vidime, tak klidne strilime, ale primarne se snazime drzet tu pozici s vyhledem.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Tak včera jsem viděl nějakého týpka, který vydrbal s poslední zónou. Ta totiž padla na pobřeží, borec vzal člun a valil co nejdál od břehu. Já obvykle, když to padne takhle někam k vodě, tak zalezu tak, abych měl vodu v zádech, protože z té čekám nejmenší nebezpečí. Sice jsem zaregistroval kdesi v dálce člun, ale ten se nehýbal, tak jsem ho ignoroval. Jaká to byla chyba mi došlo, když jsem začal z onoho směru po chvíli dostávat rány. Nakonec mě vyndal úplně jinej borec, ale týpek se člunem mě docela dostal. Prostě se od toho přestřelování na břehu distancoval a sice jsem to nedokoukal do konce, ale tipoval bych, že mu to možná mohlo vyjít.

    Jak to děláte vy? Snažíte se spíš někde schovat a nechat ostatní, ať se vyzabíjejí nebo se aktivně zapojujete do bojůvek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam